TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
SÚŤAŽ o Vianoce vo Svätej Zemi

SÚŤAŽ o Vianoce vo Svätej Zemi zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Súťaž o pútnické zájazdy s CK Awertour pokračuje! V treťom kole môžete vyhrať Vianoce vo Svätej Zemi! Začíname už 1.decembra.

Po súťaži o zájazd do Lúrd a do Fatimy sa teraz vyberieme ešte ďalej. Podporte vaše Rádio LUMEN a my vás odmeníme púťou do jedného z najznámejších pútnických miest na svete. 

Zažiť Svätú Zem, to znamená poznať piate evanjelium. Vidieť miesta, kde sa Ježiš narodil, kde pôsobil a kde zomrel a vstal z mŕtvych je niečo jedinečné. Navyše v našej súťaži máte unikátnu možnosť vyhrať vianočný zájazd. Viete si predstaviť Vianoce v Betleheme vo Svätej Zemi? Ak áno, tak poďte s nami súťažiť.

Za podporu Rádia LUMEN môžete vyhrať jedno miesto na letecký zájazd v termíne 20.12 - 27.12..2019. 

Ako môžete vyhrať?

Stačí podporiť vaše obľúbené Rádio LUMEN sumou 20 eur. A to vo forme poštovej poukážky alebo prevodom na účet. V druhom prípade napíšte do správy pre príjemcu "sutaz 20, vaše priezvisko a telefónne číslo" Súťažíme od nedele 1.decembra do utorka 10. decembra. Navyše v tomto čase sa denne dozviete vo vysielaní Rádia LUMEN množstvo zaujímavostí o Svätej Zemi.

Patrónom stačí na súťaž 10 eurový príspevok

Ak ste patrónom Rádia LUMEN zapojenie sa do súťaže je pre vás oveľa výhodnejšie. V danom prípade stačí podporiť Rádio LUMEN sumou 10 eur. Ak platíte bankovým prevodom, platia rovnaké podmienky ako pre bežných poslucháčov, len s tým, že do poznámky uvediete "sutaz 10, vaše priezvisko a telefónne číslo."

Podpora bude uhrádzaná cez šekovú poukážku alebo prostredníctvom bankového účtu na PRE LUMEN, n. o., ktorá vznikla za účelom podpory Rádia LUMEN, spol. s r. o. Číslo bankového účtu na PRE LUMEN, n. o. je: SK7102 0000 0000 3098 010 859.

Kedy vyhlásime meno výhercu?

Meno výhercu leteckého zájazdu do Svätej Zeme vyhlásime v pondelkovej Lumenáde 16.decembra.

Potešte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych, leteckým zájazdom do Svätej Zeme. Spojte príjemné s užitočným - vyjadrite podporu slovenskému katolíckemu rádiu a my vás odmeníme!

Štatút SÚŤAŽE o zájazd do Svätej Zeme nájdete TU.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 15.12.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na december: Aby sa každý štát rozhodol urobiť všetko potrebné pre lepšiu budúcnosť mladých, najmä trpiacich
  • Úmysel KBS na december: Aby narodenie Spasiteľa, ktoré prinieslo radosť celému svetu, zažiarilo v srdciach všetkých ľudí a šírilo lásku a pokoj po celom svete
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.