TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
SÚŤAŽ o Vianoce vo Svätej Zemi

SÚŤAŽ o Vianoce vo Svätej Zemi zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Súťaž o pútnické zájazdy s CK Awertour pokračuje! V treťom kole môžete vyhrať Vianoce vo Svätej Zemi! Začíname už 1.decembra.

Po súťaži o zájazd do Lúrd a do Fatimy sa teraz vyberieme ešte ďalej. Podporte vaše Rádio LUMEN a my vás odmeníme púťou do jedného z najznámejších pútnických miest na svete. 

Zažiť Svätú Zem, to znamená poznať piate evanjelium. Vidieť miesta, kde sa Ježiš narodil, kde pôsobil a kde zomrel a vstal z mŕtvych je niečo jedinečné. Navyše v našej súťaži máte unikátnu možnosť vyhrať vianočný zájazd. Viete si predstaviť Vianoce v Betleheme vo Svätej Zemi? Ak áno, tak poďte s nami súťažiť.

Za podporu Rádia LUMEN môžete vyhrať jedno miesto na letecký zájazd v termíne 20.12 - 27.12..2019. 

Ako môžete vyhrať?

Stačí podporiť vaše obľúbené Rádio LUMEN sumou 20 eur. A to vo forme poštovej poukážky alebo prevodom na účet. V druhom prípade napíšte do správy pre príjemcu "sutaz 20, vaše priezvisko a telefónne číslo" Súťažíme od nedele 1.decembra do utorka 10. decembra. Navyše v tomto čase sa denne dozviete vo vysielaní Rádia LUMEN množstvo zaujímavostí o Svätej Zemi.

Patrónom stačí na súťaž 10 eurový príspevok

Ak ste patrónom Rádia LUMEN zapojenie sa do súťaže je pre vás oveľa výhodnejšie. V danom prípade stačí podporiť Rádio LUMEN sumou 10 eur. Ak platíte bankovým prevodom, platia rovnaké podmienky ako pre bežných poslucháčov, len s tým, že do poznámky uvediete "sutaz 10, vaše priezvisko a telefónne číslo."

Podpora bude uhrádzaná cez šekovú poukážku alebo prostredníctvom bankového účtu na PRE LUMEN, n. o., ktorá vznikla za účelom podpory Rádia LUMEN, spol. s r. o. Číslo bankového účtu na PRE LUMEN, n. o. je: SK7102 0000 0000 3098 010 859.

Kedy vyhlásime meno výhercu?

Meno výhercu leteckého zájazdu do Svätej Zeme vyhlásime v pondelkovej Lumenáde 16.decembra.

Potešte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych, leteckým zájazdom do Svätej Zeme. Spojte príjemné s užitočným - vyjadrite podporu slovenskému katolíckemu rádiu a my vás odmeníme!

Štatút SÚŤAŽE o zájazd do Svätej Zeme nájdete TU.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 19.01.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby sa kresťania, príslušníci iných náboženstiev a všetci ľudia dobrej vôle zasadzovali za mier a spravodlivosť vo svete
  • Úmysel KBS na január: Aby si každý z nás uvedomoval, že jednota medzi kresťanmi je podmienkou účinnejšieho svedectva o Božej láske
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za uzdravenie strýka Vincenta. Damián
  • Za operáciu mamy Betky a Božie požehnanie za rodinu. Leonard
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.