TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
SÚŤAŽ o zájazd do Fatimy

SÚŤAŽ o zájazd do Fatimy zdroj foto: flickr.com

Súťaž o pútnické zájazdy s CK Awertour pokračuje! V druhom kole môžete vyhrať cestu do Fatimy v hodnote 590 eur! Začíname už 18. septembra.

Po súťaži o zájazd do Lúrd sa teraz vyberieme ešte ďalej. Podporte vaše Rádio LUMEN a my vás odmeníme púťou do jedného z najznámejších mariánskych pútnických miest. 

Fatima je jedno z najznámejších pútnických miest na svete. Nachádza sa v okrese Santarém v strednom Portugalsku, 187 km južne od mesta Porto a 123 km severne od Lisabonu. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu Panna Mária zjavila trom deťom, Františkovi, Jacinte Marto a Lúcii dos Santos na mieste nazývanom Cova da Iria. K prvému zjaveniu došlo v roku 1917 , 13. mája a následne pokračovali až do októbra, vždy trinásteho v mesiaci. V roku 1930 katolícka cirkev uznala pravosť zjavení.

Za podporu Rádia LUMEN môžete vyhrať jedno miesto na letecký zájazd v termíne 11.10. - 14.10.2019. Podrobné informácie o zájazde nájdete TU

Ako môžete vyhrať?

Stačí podporiť vaše obľúbené Rádio LUMEN sumou 20 eur. A to vo forme poštovej poukážky alebo prevodom na účet. V druhom prípade napíšte do správy pre príjemcu "sutaz 20, vaše priezvisko a telefónne číslo" Súťažíme od stredy 18. septembra do piatka 27.septembra. Navyše v tomto čase sa denne dozviete vo vysielaní Rádia LUMEN množstvo zaujímavostí o pútnickom mieste Fatima.

Patrónom stačí na súťaž 10 eurový príspevok

Ak ste patrónom Rádia LUMEN zapojenie sa do súťaže je pre vás oveľa výhodnejšie. V danom prípade stačí podporiť Rádio LUMEN sumou 10 eur. Ak platíte bankovým prevodom, platia rovnaké podmienky ako pre bežných poslucháčov, len s tým, že do poznámky uvediete "sutaz 10, vaše priezvisko a telefónne číslo."

Podpora bude uhrádzaná cez šekovú poukážku alebo prostredníctvom bankového účtu na PRE LUMEN, n. o., ktorá vznikla za účelom podpory Rádia LUMEN, spol. s r. o. Číslo bankového účtu na PRE LUMEN, n. o. je: SK7102 0000 0000 3098 010 859.

Patróni Rádia LUMEN opäť vo výhode

Počas nasledujúcich mesiacov sme pre vás pripravili hneď niekoľko súťaží o hodnotné zájazdy s CK Awertour. Najbližšie sa na šancu vyhrať môžu tešiť patróni Rádia LUMEN. V septembrovom čísle časopisu Lumen klub sme uverejnili súťažný kupón o zájazd do Svätej Zeme. Časopis LUMEN klub dostávajú patróni Rádia LUMEN bezplatne ako jeden z benefitov za členský príspevok. Na účasť v súťaži je potrebné len odoslať súťažný kupón z časopisu na adresu Rádia LUMEN. 

Kedy vyhlásime meno výhercu?

Meno výhercu leteckého zájazdu do Fatimy vyhlásime v štvrtkovej Lumenáde 3. októbra.

Potešte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych, leteckým zájazdom do Fatimy. Spojte príjemné s užitočným - vyjadrite podporu slovenskému katolíckemu rádiu a my vás odmeníme!

Štatút SÚŤAŽE o zájazd do Fatimy nájdete TU.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.10.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na október: Aby vanutie Ducha Svätého vzbudilo novú misionársku jar v Cirkvi
  • Úmysel KBS na október: Aby sme sa v našich rodinách radi, často a spoločne modlievali posvätný ruženec, a tak vyprosovali pokoj pre našu vlasť
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie a ochranu Panny Márie pre neter Miriamku a sestru Máriu. Anna
  • Za Božie požehnanie v tehotenstve a za šťastlivý pôrod a vďaku za dar života nášho dieťatka. Manželia Gódányovci, Dunajská Streda
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.