TopTip

Novinky
SÚŤAŽ o zájazd do Lúrd

SÚŤAŽ o zájazd do Lúrd Lurdy - svetoznáme pútnické miesto úcty k Panne Márii (zdroj foto: flickr.com - CC licencia)

Od pondelka 19. augusta máte šancu vyhrať pútnický zájazd do Lúrd. Podporte svoje obľúbené rádio a výhra môže byť vaša!

V spolupráci s cestovnou kanceláriou Awertour sme pre vás pripravili niekoľko pútnických zájazdov. Začíname svetoznámym mariánskym pútnickým miestom Lurdy. 

Mestečko Lurdy sa nachádza v južnom Francúzsku, v podhorí Pyrenejí v departmente Hautes-Pyrénées. Mestečko sa stalo najslávnejším pútnickým miestom vďaka mariánskym zjaveniam Panny Márie mladej Bernadete Soubirousovej, dcéry chudobného mlynára. K prvému zjaveniu došlo 11. Februára 1858 pred jaskyňou v Massabielle, a v nasledujúcich mesiacoch sa opakovalo 17 krát. K rozhodujúcemu zjaveniu došlo 25. Februára 1858, keď Matka Božia prikázala Bernadete aby sa umyla v prameni v jaskyni. Bernadeta síce prišla do jaskyne, no žiadny prameň nevidela. Avšak predsa len odstránila rukami hlinu, z pod ktorej vytryskol prameň. Prameň mal liečivú silu a od tých čias putujú ročne tisíce pútnikov za Lurdskou Pannou Máriou, ktorí sem prichádzajú s vďakou, pokorou v srdci i s nádejou na uzdravenie tela a pozdvihnutie ducha. Posolstvá Panny Márie nás motivujú k posilneniu našej viery, lásky k Bohu a k svojím blížnym.

Za podporu Rádia LUMEN môžete vyhrať jedno miesto na letecký zájazd v termíne 22.9. - 25.9. Podrobné informácie o zájazde nájdete TU

Ako môžete vyhrať?

Stačí podporiť vaše obľúbené Rádio LUMEN sumou 20 eur. A to vo forme poštovej poukážky alebo prevodom na účet. V druhom prípade napíšte do správy pre príjemcu "sutaz 20, vaše priezvisko a telefónne číslo" Súťažíme od pondelka 19.augusta do stredy 28.augusta. Navyše v tomto čase sa denne dozviete vo vysielaní Rádia LUMEN množstvo zaujímavostí o pútnickom mieste Lurdy.

Patrónom stačí na súťaž 10 eurový príspevok

Ak ste patrónom Rádia LUMEN zapojenie sa do súťaže je pre vás oveľa výhodnejšie. V danom prípade stačí podporiť Rádio LUMEN sumou 10 eur. Ak platíte bankovým prevodom, platia rovnaké podmienky ako pre bežných poslucháčov, len s tým, že do poznámky uvediete "sutaz 10, vaše priezvisko a telefónne číslo."

Podpora bude uhrádzaná cez šekovú poukážku alebo prostredníctvom bankového účtu na PRE LUMEN, n. o., ktorá vznikla za účelom podpory Rádia LUMEN, spol. s r. o. Číslo bankového účtu na PRE LUMEN, n. o. je: SK7102 0000 0000 3098 010 859.

Patróni Rádia LUMEN opäť vo výhode

Počas nasledujúcich mesiacov sme pre vás pripravili hneď niekoľko súťaží o hodnotné zájazdy s CK Awertour. Najbližšie sa na šancu vyhrať môžu tešiť patróni Rádia LUMEN. V septembrovom čísle časopisu Lumen klub uverejníme súťažný kupón o zájazd do Svätej Zeme. Časopis LUMEN klub dostávajú patróni Rádia LUMEN bezplatne ako jeden z benefitov za členský príspevok.

Kedy vyhlásime meno výhercu?

Meno výhercu leteckého zájazdu do Lúrd v hodnote 580 eur vyhlásime v utorkovej Lumenáde 3. septembra.

Potešte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych, leteckým zájazdom do Lúrd. Spojte príjemné s užitočným - vyjadrite podporu slovenskému katolíckemu rádiu a my vás odmeníme!

Štatút SÚŤAŽE o zájazd do Lúrd nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.02.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Aby bol vypočutý a uznaný hlas našich bratov migrantov, ktorí padli do rúk obchodníkov s ľuďmi
  • Úmysel KBS na február: Aby nezamestnaní, bezdomovci a chudobní našli pochopenie, ako aj konkrétnu pomoc pri prekonávaní svojich ťažkostí
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za uzdravenie mojej mamičky
  • Za úspešnú operáciu pre Žofiu, našu mamku a babku. Syn Marián s celou rodinou
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.