TopTip

Svetielko prichádza s novými témami aj novými hlasmi

Svetielko prichádza s novými témami aj novými hlasmi

Postupné uvoľňovanie opatrení sme pocítili aj v redakcii relácie Svetielko. Určite ste postrehli, že sa do vysielania vrátili tradičné dvojice.

Čo chystáme na leto?
Svetielko budeme vysielať v tradičných časoch aj v lete. V pondelkovom svetielku Krpček pribudne rubrika Čím chcem byť. V nej Aďka a Daniel predstavia zaujímavé povolania. Navyše, o povolaniach nebudú len hovoriť, ale vždy si zavolajú aj zaujímavého hosťa. V utorok sa svetielko Do pohody do prírody preoblečie do letného šatu. Zuzka a Barborka ponúknu nápady na letné aktivity v prírode. V stredu budeme vysielať tradične Svetielko Malý cestovateľ. Teraz sa však vyberieme do vesmíru a vnútrozemia. Štvrtkové Svetielka budú aj naďalej venované rôznym plodinám – tým, ktoré bežne ochutnávame, aj tým exotickým.


Letná súťaž
Pre všetkých tvorivých svetielkáčov ponúkame aj tento rok možnosť zapojiť sa do našej súťaže. Spoločne budeme každý piatok tvoriť rozprávku. Julka s Jožkom začnú už v piatok 25. júna. Pokračovanie už potom bude na deťoch, ktoré sa do súťaže zapoja. Podrobnosti zistíte z nášho webu, Facebooku a vysielania.


Nové hlasy v nedeľu a časom aj v ostatných Svetielkach
Duchovné Svetielko budeme aj naďalej vysielať v nedeľu po priamom prenose svätej omše, približne od 9:00. Od septembra sa ale zmení vysielacia zostava. Viac v tejto chvíli zatiaľ neprezradíme. Už ale môžeme povedať, že koncom mája bol v Rádiu Lumen konkurz na nových moderátorov Svetielka. Prijali sme štyroch, ktorých postupne budeme učiť a formovať.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.