TopTip

Novinky
Talentovaná fotografka daruje rodinné fotenie!

Talentovaná fotografka daruje rodinné fotenie!

Projekt pomoci Darujem ti svoj talent objavuje talentovaných ľudí na Slovensku, ktorí majú aj jeden spoločný talent. Chcú pomáhať druhým. Človekom s veľkým srdcom je aj mladá fotografka Denisa Kapasná z Košíc.

Denisa Kapasná je talentovaná fotografka, ktorá chce potešiť rodinu túžiacu po umeleckých fotkách. Momentálne študuje na pedagogickej fakulte v Prešove, odbor učiteľstvo pre 1. stupeň a  fotenie je jej veľký koníček. "Fotiť som začala už dávnejšie, aj keď nikto v našej rodine sa foteniu ani nijakému umeleckému smeru nevenoval. Svoj prvý fotoaparát som si kúpila asi pred 5 rokmi a zväčša fotím rodinu a známych, prevažne malé deti," hovorí Denisa, ktorá sa stala v poradí štvrtým darcom v projekte pomoci.

Reakcie okolia na jej fotografie ju čoraz viac presviedčajú o tom, že raz by sa mohla foteniu venovať na plný úväzok. Hovoria jej, že je prirodzený talent a ona robí všetko preto, aby sa s každou fotografiou zlepšovala. "Minulý rok som absolvovala fotografický kurz s profesionálnou fotografkou, ktorá určite posunula moje myslenie vpred. Práve v jej ateliéri som nazbierala množstvo impulzov a vytýčila si cieľ, ktorým by som sa chcela uberať," zdôverila sa budúca mamička Denisa.

Tým cieľom je práve fotenie rodinných portrétov, ktorými by ľuďom skrášľovala príbytky. V pláne má oživiť aj ich vlastný domov fotkami novorodeniatka. "Momentálne čakáme s manželom svoje prvé bábätko a budúcu materskú dovolenku vnímam ako skvelú príležitosť, kedy by som mohla svoj talent rozvinúť. Už sa veľmi teším, ako vyskúšam novorodeneckú fotografiu nášho bábätka," prezrádza Denisa, ktorá s úsmevom na perách zdieľa svoju víziu.

Jedna z fotografií talentovanej Denisy zachytáva dievčatko šantiace v lístí.V súčasnosti je o rodinné fotenie veľký záujem a práve preto by chcela niekomu z vás také fotenie jednoducho darovať. Projekt Darujem ti svoj talent vníma ako vhodnú príležitosť potešiť iných a zároveň ako dobrý spôsob osloviť potenciálnych záujemcov o jej služby. Tak neváhajte a požiadajte o jej fotenie. Fotky budú vašou spomienkou navždy!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.07.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby bolo dosť ľudí, ktorí budú s láskou, úctou a dobrými radami sprevádzať rodiny
  • Úmysel KBS na júl: Aby nezamestnaní našli prácu, ktorú potrebujú pre dôstojný život a zabezpečenie rodín
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre Valériu a Vladimíra, dcéru Beátku a Júliu, sestru Máriu a Danu s rodinami, moju mamu. Valéria
  • Za môjho otca Viliama Takáča pri príležitosti 25.výročia úmrtia. Dana
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.