TopTip

UNAVENÍ ZDRAVOTNÍCI: Modlime sa za nich vždy o 10:00!

UNAVENÍ ZDRAVOTNÍCI: Modlime sa za nich vždy o 10:00!

Nestíhajú sa venovať svojim najbližším, siahajú na dno svojich síl, vďaka nim ešte stále dokážeme bojovať. Poďte spolu s nami pomôcť unaveným zdravotníkom pravidelnou modlitbou.

V Rádiu LUMEN s obdivom hľadíme na ľudí, ktorí bojujú v nemocniciach za zdravie a životy ľudí postihnutých pandémiou. Chceme im vysloviť vďaku za všetko, čo robia pre našu spoločnosť. Uprostred atmosféry neustálych zmien, agresivity a neistoty životnej existencie, mnohí z nich siahajú na dno svojich síl. 

Pozývame vás pomôcť im našimi modlitbami. Pripojte sa aj vy počas pracovného týždňa od pondelka 13. decembra do piatka 17. decembra vždy presne o 10:00 k modlitbe za zdravotníkov, ktorí bojujú s pandémiou. Krátke modlitbové stretnutia povedú kňazi z Rádia LUMEN v priamych prenosoch z Katedrály svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici. 

Modliť sa budeme spojení naživo cez LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN. Využime spoločne tento čas na modlitbovú podporu pre lekárov, zdravotné sestry, pracovníkov v nemocniciach, záchranárov, pracovníkov zdravotníckych zariadení a ďalších neviditeľných hrdinov dnešných dní. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Schmales Einfamilienhaus mit Garage und Terrasse.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.