TopTip

UNAVENÍ ZDRAVOTNÍCI: Modlime sa za nich vždy o 10:00!

UNAVENÍ ZDRAVOTNÍCI: Modlime sa za nich vždy o 10:00!

Nestíhajú sa venovať svojim najbližším, siahajú na dno svojich síl, vďaka nim ešte stále dokážeme bojovať. Poďte spolu s nami pomôcť unaveným zdravotníkom pravidelnou modlitbou.

V Rádiu LUMEN s obdivom hľadíme na ľudí, ktorí bojujú v nemocniciach za zdravie a životy ľudí postihnutých pandémiou. Chceme im vysloviť vďaku za všetko, čo robia pre našu spoločnosť. Uprostred atmosféry neustálych zmien, agresivity a neistoty životnej existencie, mnohí z nich siahajú na dno svojich síl. 

Pozývame vás pomôcť im našimi modlitbami. Pripojte sa aj vy počas pracovného týždňa od pondelka 13. decembra do piatka 17. decembra vždy presne o 10:00 k modlitbe za zdravotníkov, ktorí bojujú s pandémiou. Krátke modlitbové stretnutia povedú kňazi z Rádia LUMEN v priamych prenosoch z Katedrály svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici. 

Modliť sa budeme spojení naživo cez LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN. Využime spoločne tento čas na modlitbovú podporu pre lekárov, zdravotné sestry, pracovníkov v nemocniciach, záchranárov, pracovníkov zdravotníckych zariadení a ďalších neviditeľných hrdinov dnešných dní. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.