TopTip

V e-shope máme novú kolekciu SPRÁVNE NALADENÝ

V e-shope máme novú kolekciu SPRÁVNE NALADENÝ Nová ponuka v našom e-shope (foto: Jakub Akurátny)

Do ponuky e-shopu sme zaradili čerstvú novinku. Náš nový slogan Správne naladený sa nachádza na produktoch pre pútnikov, pre deti a aj na praktických darčekoch.

Mať správne naladené rádio je veľmi dôležité. Kvalita zvuku výrazne ovplyvňuje pohodu alebo nepohodu pri jeho počúvaní. Náš nový slogan Správne naladený evokuje (aj) našu snahu prinášať vám cez vysielanie Rádia LUMEN pozitívne, pravdivé a povzbudivé informácie. Správne naladený tak môžete byť kdekoľvek, kde sa budete nachádzať s našou novou kolekciou. 

Mysleli sme na to, že darčekmi z nášho e-shopu chcete potešiť často aj vaše deti, či vnúčatá. A vieme, keďže sa spoločne často stretávame na pútnických miestach, čo je ešte užitočné pre každodenné putovanie po Slovensku. Pripravili sme teda pre vás 2 zaujímavé sady s logom Správne naladený. 

PÚTNICKÁ SADA:

Chystáte sa na púť? Vyrazte tam správne naladený! Kvalitná termoska, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Praktické kľačadlo, vhodné na všetky povrchy a pršiplášť v prípade zlého počasia. 

DETSKÁ SADA:

Milí kamaráti Svetielkáči! Náš Jinglík si pre vás pripravil poriadny hlavolam. Je to vreckové puzzle s fotkou nášho kamaráta. Navyše z novej kolekcie Správne naladený máme aj bublifuk, farbičky alebo nafukovaciu loptu. Povedzte rodičom, že všetko nájdu na e-shop.lumen.sk alebo si môžu zavolať na 0918 593 760.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.