TopTip

Novinky
V nedeľu 9.12. navštívime farnosť Odorín

V nedeľu 9.12. navštívime farnosť Odorín farský kostol sv. Mikuláša v Odoríne

Viete, kde sa nachádza farnosť Odorín? Rádio LUMEN tam stretnete už túto nedeľu 9.12. Príďte aj vy na stretnutie s moderátormi!

Vo farnosti Odorín majú farský kostol sv. Mikuláša. A tak na návštevu do Odorína sa vyberáme vlastne na farské hody. Ak ste z blízkeho okolia, príďte aj vy na sv. omšu v nedeľu 9.12. o 10:30 vo farskom kostole v Odoríne. Hlavným celebrantom svätej omše bude prof. František Trstenský, pravidelný hosť vo vysielaní katolíckeho rádia. Prítomný bude aj riaditeľ Rádia LUMEN otec Juraj Spuchľák. Po sv. omši je pripravená krátka diskusia o vysielaní Rádia LUMEN. Stretnúť môžete aj redaktorov Iva Nováka a Andreja Baldovského, ktorých poznáte z ranného a popoludňajšieho vysielania. 

Po diskusii môžete podporiť činnosť slovenského katolíckeho rádia vstupom do klubu patrónov Rádia LUMEN, prípadne kúpou predmetu s logom rádia. Taktiež nám budete môcť odovzdať svoje úmysly moslitieb, za ktoré sa budeme modliť vo vysielaní.

Tešíme sa na vás v nedeľu 9.12. na sv. omši o 10:30 v Odoríne (neďaleko Spišskej Novej Vsi).

Podobné články

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.04.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za lekárov a humanitárnych pracovníkov, ktorí pomáhajú vo vojnových oblastiach a riskujú vlastné životy pre záchranu druhých
  • Úmysel KBS na apríl: Aby posolstvo veľkonočnej lásky naplnilo srdcia veriacich nádejou a dôverou v Božie Milosrdenstvo.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.