TopTip

Novinky
V nedeľu 9.12. navštívime farnosť Odorín

V nedeľu 9.12. navštívime farnosť Odorín farský kostol sv. Mikuláša v Odoríne

Viete, kde sa nachádza farnosť Odorín? Rádio LUMEN tam stretnete už túto nedeľu 9.12. Príďte aj vy na stretnutie s moderátormi!

Vo farnosti Odorín majú farský kostol sv. Mikuláša. A tak na návštevu do Odorína sa vyberáme vlastne na farské hody. Ak ste z blízkeho okolia, príďte aj vy na sv. omšu v nedeľu 9.12. o 10:30 vo farskom kostole v Odoríne. Hlavným celebrantom svätej omše bude prof. František Trstenský, pravidelný hosť vo vysielaní katolíckeho rádia. Prítomný bude aj riaditeľ Rádia LUMEN otec Juraj Spuchľák. Po sv. omši je pripravená krátka diskusia o vysielaní Rádia LUMEN. Stretnúť môžete aj redaktorov Iva Nováka a Andreja Baldovského, ktorých poznáte z ranného a popoludňajšieho vysielania. 

Po diskusii môžete podporiť činnosť slovenského katolíckeho rádia vstupom do klubu patrónov Rádia LUMEN, prípadne kúpou predmetu s logom rádia. Taktiež nám budete môcť odovzdať svoje úmysly moslitieb, za ktoré sa budeme modliť vo vysielaní.

Tešíme sa na vás v nedeľu 9.12. na sv. omši o 10:30 v Odoríne (neďaleko Spišskej Novej Vsi).

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.01.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby nám Pán dal milosť bratsky spolunažívať s príslušníkmi iných náboženstiev, navzájom sa za seba modliť a byť voči všetkým otvorení.
  • Úmysel KBS na január: Aby sme boli na príhovor Panny Márie Bohorodičky chránení pred každým vírusom, ktorý zabíja telo, ale najmä dušu.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za dar živej viery pre mojich kolegov. Zdenka
  • Za milosti a dary Ducha Svätého pre manželku a synčeka a za pokoj. Jano
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.