TopTip

Z domova
V nedeľu nás stretnete v Smižanoch

V nedeľu nás stretnete v Smižanoch

Svätyňa Božieho milosrdenstva

Druhá veľkonočná nedeľa je nedeľou Božieho milosrdenstva. Vo vysielaní vám prinesieme priamy prenos sv. omše zo Svätyne Božieho milosrdenstva v Smižanoch a priamo na mieste nájdete aj stánok Rádia LUMEN s knižkami Preteky čnosti a schránkou pre vaše úmysly do vysielania Rádia LUMEN.

Priamy prenos sv. omše, ktorú bude celebrovať Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup metropolita sa začína v našom vysielaní  v nedeľu 8.4. už o 10:15. Cez rozhlasové vysielanie Rádia LUMEN tak prenesieme aj k Vám domov kúsok atmosféry priamo zo známeho pútnického miesta na východnom Slovensku v Smižanoch.

Pútnický program priamo v areáli Božieho milosrdenstva je celovíkendový. Začína sa už v sobotu 7.4. večer a v nedeľu sú sv. omše a duchovné aktivity počas celého dňa. Okrem iného bude sv. omšu o 16:00 sláviť aj náš pán riaditeľ otec Juraj Spuchľák.

Priamo v pútnickom areáli nájdete aj stánok Rádia LUMEN. Redaktori Ivo Novák a Andrej Baldovský vám radi poradia, ako si zapísať úmysel modlitby do vysielania Rádia LUMEN. Priamo v stánku budú mať aj na predaj obľúbenú knihu Preteky čnosti, či iné upomienkové predmety s logom Rádia LUMEN, ktorých kúpou môžete podporiť našu činnosť. Zároveň je priamo na mieste možné stať sa patrónom Rádia LUMEN a okamžite čerpať výhody z členstva. V stánku Rádia LUMEN vás budeme čakať od 9:30 do 13:00.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 18.07.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby kňazi, ktorí s námahou a v samote pastoračne pôsobia, pociťovali neustálu pomoc a podporu Pána a spoločenstva.
  • Úmysel KBS na júl: Nech sa oslavy dedičstva otcov našej viery, sv. Cyrila a Metoda, prejavia v živote národa.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za zdravie, za uzdravenie mojej duše a tela a za celkové uzdravenie, za nájdenie seba samého. Ľubomír
  • Za Božiu pomoc pre dcéru Veroniku, za šťastné donosenie dieťatka, za šťastný pôrod, za lekárov, nech ich ruky a myseľ vedie Pán, za zdravie bábätka a mamky a za ochrancu ich celej mladej rodiny, ako aj zaťa Paľa. Rodičia Hanka a Ján
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Miroslava
  • Za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka, synovca Petra a kamaráta Dušana,za uzdravenie zo závislosti hry na automaty pre švagra Petra, za dar živej viery v našej rodine a za dcéru Viktorku, aby našla cestu k Bohu. Monika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.