TopTip

Novinky
V nedeľu sa stretneme v Sládkovičove

V nedeľu sa stretneme v Sládkovičove Farský kostol Nanebovzatia Panny Márie v Sládkovičove

Čo robíte v nedeľu 6. októbra? Pre tých, ktorí sa chcú stretnúť s pracovníkmi Rádia LUMEN je tu pozvanie do Sládkovičova. 

Areál okolo neskorobarokového farského kostola vytvára spolu s priľahlým areálom kaštieľa najstaršie jadro sídla. Severne od kostola stojí budova starej fary, pred jej hlavným priečelím dostalo miesto súsošie sv. Trojice. Na ploche dnešnej farskej záhrady sa nachádzal cintorín, na ktorom sa pochovávalo do začiatku 80. rokov 18. storočia.

Sládkovičovo má svoju históriu, avšak nás bude zaujímať najmä súčasnosť a naši poslucháči v meste a v jeho okolí. Ak chcete vedieť, čo je nové v Rádiu LUMEN, ako vyzerajú ľudia, ktorí sa vám prihovárajú z vysielania, tak príďte na stretnutie s nami! Tešíme sa na vás už túto nedeľu na sv. omši o 11:00 v kostole Nanebovzatia Panny Márie. Po sv. omši bude nasledovať krátka diskusia o vysielaní katolíckeho rádia. 

Priamo na mieste si môžete zapísať úmysel vašej modlitby do vysielania, zakúpiť si suvenír s logom Rádia LUMEN a v stánku nášho rádia vstúpiť medzi patrónov - podporovateľov Lumenu. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 04.06.2020

  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zosnulého svokra Vojtecha, ktorý nás opustil už pred 23 rokmi. Zuzana
  • Za babku Anku, za silu a trpezlivosť znášať chorobu a ťarchu každodennej bolesti. Vnučka Betka
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.