TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
V stredu 4. septembra bude odstávka vysielača v Prešove

V stredu 4. septembra bude odstávka vysielača v Prešove zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Vysielač v Prešove bude z dôvodu údržby v stredu mimo prevádzky. Odporúčame počúvať naše vysielanie cez internet.

Z dôvodu plánovaných prác na zariadení vysokého napätia  bude z technikých príčin odstavený vysielač Rádia LUMEN v Prešove a okolí  na frekvencii 92,9 MHz. Poslucháčom, ktorí nechcú prísť o naše vysielanie odporúčame počas odstávky využiť alternatívne zdroje príjmu nášho vysielania. 

Vysielanie cez internet si môžete spustiť na našom webe. Po vykonaní technickej údržby bude vysielanie obnovené v plnom rozsahu. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.01.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Aby nám Pán dal milosť bratsky spolunažívať s príslušníkmi iných náboženstiev, navzájom sa za seba modliť a byť voči všetkým otvorení.
  • Úmysel KBS na január: Aby sme boli na príhovor Panny Márie Bohorodičky chránení pred každým vírusom, ktorý zabíja telo, ale najmä dušu.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.