TopTip

VÍKENDOVÉ PRIAME PRENOSY: Gaboltov a Skalka

VÍKENDOVÉ PRIAME PRENOSY: Gaboltov a Skalka Archívna snímka z púte Rádia LUMEN na Skalke nad Váhom

V sobotu vás zavedieme do diecéznej svätyne Košickej arcidiecézy a v nedeľu do diecéznej svätyne Nitrianskej diecézy. Vysielame z Gaboltova a zo Skalky.

Arcidiecézna púť v Gaboltove ponúka počas víkendu 16. a 17 .júla bohatý program. Začínajú v sobotu o 11:00. V priamom prenose Rádia LUMEN sa do Gaboltova dostaneme v sobotu večer o 18:00. Pútnický program pokračuje kultúrnym programom a modlitbami aj počas noci. Dvojdňový program pre ctiteľov Panny Márie z hory Karmel vyvrcholí nedeľnou svätou omšou o 10:30, ktorú bude celebrovať Mons. Ján Kuboš, spišský diecézny administrátor. 

SOBOTA 16. 7. 2022 - MIMORIADNY PROGRAM RÁDIA LUMEN

18:00 Priamy prenos sv. omše z Arcidiecéznej púte v Gaboltove. Hlavný celebrant: Mons. Marek Forgáč, košický pomocný biskup.
19:15 Ruženec
19:45 Rádio Vatikán

Pri príležitosti sviatku sv. Andreja -Svorada a Beňadika, patrónov Nitrianskej diecézy, sa v dňoch 16.-17. júla 2022 v Skalke nad Váhom uskutoční tradičná púť na Skalke. Súčasťou programu púte bude vernisáž z diel Medzinárodného výtvarno-literárneho sympózia Ora et Ars 2022, celonočné eucharistické bdenie, moderovaná adorácia, ako aj možnosť pristúpenia k sviatosti zmierenia a modlitba posv. ruženca počas oboch dní.

Rádio LUMEN odvysiela zo Skalky priamy prenos v nedeľu 17. júla o 10:30. V areáli diecéznej svätyne nájdete aj stánok Rádia LUMEN. Využite možnosť zapísať si úmysel vašej modlitby do vysielania Rádia LUMEN alebo potešte vašich blízkych pekným suvenírom s logom Rádia LUMEN. 

NEDEĽA 17. 7. 2022MIMORIADNY PROGRAM RÁDIA LUMEN

06:00 Ranné spojenie
08:30 Sviatočné svetielko
10:00 Kláštory a rehoľný život
10:30 Priamy prenos sv. omše z Púte na Skalke k sv. Andrejovi-Svoradovi a Beňadikovi, patrónom Nitrianskej diecézy. Hlavný celebrant: Mons Viliam Judák, nitriansky diecézny biskup.
12:00 Anjel Pána s pápežom Františkom

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
House with shed roof and skylights to illuminate the living room.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.