TopTip

Viac ako 1400 žien sa pripojilo na ženskú konferenciu projektu Godzone s názvom Stopy

Viac ako 1400 žien sa pripojilo na ženskú konferenciu projektu Godzone s názvom Stopy TK KBS

Viac ako 1400 žien sa počas víkendu pripojilo na ženskú konferenciu projektu Godzone s názvom Stopy. Ženy spolu s hosťami hľadali odpoveď na otázku, aké stopy po nich zostanú, ako im pravdu o nich povie samotný ten, ktorý je sám pravdou. Zúčastnili sa na nej ženy zo Slovenska i zahraničia. Hovorí Katarína Višňovská z organizačného tímu ženskej konferencie. „Konferencia aj určená pre ženy rôznych vekových kategórií, ktoré túžia vstúpiť do plánu, ktoré s nimi Pán Boh má, ktoré sa chcú nechať inšpirovať životnými skúsenosťami a samozrejme, modlitbami iných žien.“
Témou konferencie boli Stopy, ktoré zanechávajú ženy vo svete. „To, čo by sme chceli hľadať na konferencii, je stopa, ktorú v nás zanechal ten, ktorý nás stvoril, a sloboda a pravda, ktorú nám môže zjaviť len Boh sám. Pretože veríme, že práve táto stopa lásky spôsobuje, že sa stávame najlepšou verziou seba samých,“ povedala Katarína Višňovská.
Program konferencie bol rozdelený do troch blokov. V prvom bloku Hlas zúčastnené ženy zisťovali, že pohľad na ne samé často zastiera hmla, vďaka čomu môžu kráčať nesmelo, či nesprávnym smerom. Učili sa preto spolu pozerať na svet i seba správne. „Druhým blokom je Stretnutie, ktoré má reprezentovať stretnutie s pravdou, čiže s Ježišom. Aké stopy v nás zanechá takéto stretnutie? Čo sa stane, ak odstránime klamlivé ideály a predstavy? Vyzujeme si cudzie topánky a uvidíme, čo uvidí Boh. Tak toto je to, čo sa chceme pýtať v druhom bloku, A tretí blok má názov Dotyk a tento blok odráža stopy, ktoré zanechávame vo svete my samé. A tie stopy, ak v nás nie je stopa lásky Ježiša Krista, a aké stopy zanecháme po tomto stretnutí,“ dodala.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Spaziosa casa familiare con garage e una stanza al piano terra.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.