TopTip

Vieme, ako potešíte najmenších poslucháčov na MDD

Vieme, ako potešíte najmenších poslucháčov na MDD Hrnček s Jinglíkom

Medzinárodný deň detí sa blíži! Máme pre vás originálny nápad, ako potešiť svoje deti alebo vnúčatá.

Do ponuky hrnčekov v našom e-shope zaraďujeme milú novinku. Hrnček s Jinglíkom, maskotom detskej relácie Svetielko. Ak chcete stihnúť jeho objednávku ešte do tohtoročného medzinárodného dňa detí, poponáhľajte sa! Hrnček vám doručíme do 1. júna, ak si ho objednáte najneskôr v stredu 26. mája cez náš e-shop. 

HRNČEK OBJEDNÁVAJTE TU

Okrem hrnčeka ponúkame aj ďalší detský sortiment. Zaujať vás môžu biblické príbehy vo forme puzzle, spevníky, bublifuky, hlavolamy, farbičky, nafukovacie lopty a rozprávkové knižky. Širokú ponuku tovaru si môžete pozrieť na stránke e-shopu. Objednávať môžete aj telefonicky na 0918 593 760.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 26.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.