TopTip

Novinky
Viete kde začínal Rasťo Chvála? V Rádiu LUMEN!

Viete kde začínal Rasťo Chvála? V Rádiu LUMEN!

Každý fanúšik moto-športu, alebo milovník sveta automobilov na Slovensku zrejme pozná meno Rasťo Chvála. Známy motoristický novinár, dnes populárny najmä cez svoj vlastný online projekt tiež kedysi niekde začínal. "Rádio LUMEN nám vznikalo doslova pod rukami. Bol to úžasný čas a dnes vy čo tu pracujete, nech by tu bolo akokoľvek dobre, tú atmosféru začiatkov už nemôžete zažiť," vyznal sa Rasťo v rozhovore pre Rádio LUMEN ešte na jar 2018 pri príležitosti 25. narodenín Rádia LUMEN. Rasťo na svoje začiatky nezabudol a v jednom z najnovších videí na svojom youtube kanáli si zaspomínal ako začínal v Rádiu LUMEN a čo u nás pred rokmi vysielal. Pozrite si to aj vy...

 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.