TopTip

Novinky
Víkendový pobyt v Kúpeľoch Brusno len za 25 Eur!

Víkendový pobyt v Kúpeľoch Brusno len za 25 Eur!

Rádio Lumen má 25! A vám stačí len 25 Eur na zaslúžený víkendový oddych. Venujte nám jednorázový narodeninový príspevok vo výške 25 Eur a my vám dáme oveľa viac.

Jubilujúce Rádio Lumen je tu pre vás už 25 rokov. Za ten čas sa veľa zmenilo, no Ježiš Kristus, o ktorého sa opierame je ten istý včera, dnes i naveky. A naše poslanie sa práve vďaka tomu nemení ani po 25 rokoch. Chceme k vám prinášať nádej každý deň. Veľkou oporou ste nám právy vy - naši poslucháči a preto máme pre vás darček -TRI víkendové pobyty v Kúpeľoch Brusno pre 2 osoby v hodnote viac ako 1000 Eur, ktoré teraz môžete mať len za 25 Eur. Okrem toho 25 poslucháčom-prispievateľom venujeme sviečku z limitovanej narodeninovej edície.

 

Stačí, ak nám v čase od 25. apríla do 25. mája pošlete jednorázový narodeninový príspevok vo výške 25 Eur a môžete to byť práve Vy kto si bude užívať ubytovanie v liečebnom dome Poľana, plnú penziu formou bufetu, vstupnú lekársku prehliadku, 2 liečebné procedúry denne a tiež voľný vstup do rehabilitačného bazéna, sauny a parného kúpeľa. Máme pre vás pripravený voucher platný do decembra 2018. Je len na vás, pre ktorý víkend sa rozhodnete.

 

Počúvajte naše vysielanie a zapojte sa do súťaže o víkendové pobyty v srdci stredného Slovenska, len niekoľko kilometrov od Banskej Bystrice, kde nájdete aj minerálne pramene využívané na pitnú kúru pri ochoreniach tráviaceho ústrojenstva a minerálne kupele účinné najmä pri ochoreniach srdcovo-cievneho, pohybového a kožného aparátu.

 

Všetci, ktorí prispejete jednorázovým narodeninovým príspevkom 25€ v čase trvania súťaže t.j. od 25.4 - 25.5.2018 ste v hre o víkendový pobyt. Môžno to budete práve Vy, kto si s blízkou osobou už čoskoro dopraje oddych a príjemný relax v kúpeľoch s dlhoročnou históriou.

 

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci poslucháči. Účasť nie je podmienená členstvom v našom Lumen klube. Zapojiť sa môžu aj naši patróni, pravidelní či nepravidelní prispievatelia. Zároveň dávame na vedomie, že za narodeninový príspevok sa nepovažuje akákoľvek suma iná ako 25€ či pravidelný mesačný príspevok, ktorý nám posielate trvalým príkazom, bankovým prevodom, poštovou poukážkou, alebo cez SIPO. Do správy pre prijímateľa prosím uveďte: SÚŤAŽ, TELEFÓNNE ČÍSLO a MENO v tvare (SUTAZ0900111222JankoMrkvicka)

IBAN účtu pre zaslanie narodeninového príspevku: SK71 0200 0000 0030 9801 0859.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY súťaže nájdete tu.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.12.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na december: Aby ľudia, ktorí slúžia odovzdávaniu viery, našli zrozumiteľný jazyk pre dialóg s rozličnými kultúrami.
  • Úmysel KBS na december: Nech svetlo prichádzajúceho Krista preniká naše domovy.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre moje dcéry Beátku a Julku, aby si našli dobrých kresťanských manželov. Mama
  • Za telesné a duševné uzdravenie môjho ocka Jozefa, mamky Jany, bratov Martina a Petra a za manžela Tomáša. Nech je Pán Boh stále prítomný v našej rodine a pomáha nám chrániť sa od hriechu. Aby sme si stále boli nápomocný a držali spolu. Miroslava
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.