TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Vitaj doma, rodina: modlitba ruženca a nové technológie v školách

Vitaj doma, rodina: modlitba ruženca a nové technológie v školách

Panna Mária zjavila deťom, ako môžu zachrániť svet od vojny a nešťastia: “Ak ľudia urobia, čo im poviem, bude mier.” Vo štvrtok 18. októbra o 9:00 sa deti na celom svete budú modliť ruženec. Zapoja sa aj deti na Slovensku. Viac o iniciatíve Milión detí sa modlí ruženec povieme v relácii Vitaj doma, rodina. Počúvajte v nedeľu 14. októbra o 14:00.

Deti sedia 45 minút v triede, učiteľ skúša, žiaci si píšu poznámky. Takto vyzerali vyučovacie hodiny kedysi. Dnes do škôl prichádzajú nové vyučovacie metódy. Študenti môžu využívať nové moderné technológie. V relácii Vitaj doma, rodina vám predstavíme projekt Fenomény sveta. Zistíme, ako na takéto vyučovanie reagujú učitelia i študenti. Počúvajte v pondelok 15. októbra o 16:30.


Vysielanie pripravuje Ondrej Rosík.

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.