TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Vitaj doma rodina: pozrieme sa na zúbky a aj na záškoláctvo

Vitaj doma rodina: pozrieme sa na zúbky a aj na záškoláctvo Ilustračná fotografia

Ak dieťa nechce chodiť do školy, môže za tým byť viacero príčin. Niekedy za to môže šikanovanie v škole, ale často aj zlá situácia v rodine. Kedy už hovoríme o záškoláctve a čo sa s tým dá robiť? Povieme v relácii Vitaj doma rodina. Počúvajte v nedeľu 9. septembra 2018 o 14:00

O detský chrup by sme sa mali starať od útleho detstva. Je dôležité, aby si deti čím skôr osvojili správne návyky a čistili si zuby aspoň dvakrát denne. Ak dieťa vidí správne návyky u rodičov, ľahšie si ich osvojí. Starostlivo sa treba venovať aj mliečnym zubom. Ako sa starať o detské zúbky, ako dieťa zoznámiť so zubnou kefkou a ako správne čistiť deťom zuby? Téme sa pozrieme na zúbky v relácii Vitaj doma rodina. Počúvajte v pondelok 10. septembra 2018 o 16:30.

Vysielanie pripravuje Ondrej Rosík. 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.01.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na január: Za mladých, najmä z krajín Latinskej Ameriky, aby podľa príkladu Panny Márie odpovedali na Pánovo volanie a ohlasovali svetu evanjeliovú radosť.
  • Úmysel KBS na január: Aby svetové stretnutie mládeže v Paname bolo pre mladých povzbudením úprimne nasledovať svätých a blahoslavených.
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Za Božiu pomoc a zdravie pre Evičku a jej starkú. Majka
  • Za moje uzdravenie po úraze pravej ruky. Anna
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.