TopTip

Z domova
Víťazi narodeninovej súťaže: Ako sa cítili v Brusne

Víťazi narodeninovej súťaže: Ako sa cítili v Brusne

V roku osláv 25. narodenín pripravilo Rádio LUMEN pre svojich poslucháčov súťaž, v ktorej mohli traja výhercovia získať víkendový wellness pobyt v Kúpeľoch Brusno. Tu sú ich dojmy.

Od 25. apríla do 25. mája mali všetci poslucháči katolíckeho rádia možnosť zapojiť sa do súťaže Brusno za 25. Za jednorázový narodeninový príspevok vo výške 25€ mohli záujemcovia získať tri wellness pobyty pre dve osoby v spomínaných kúpeľoch. Do súťaže sa zapojili stovky ľudí, ktorí veľmi pomohli Rádiu LUMEN keďže spoločný príspevok prekročil hranicu 8 000 Eur. "Výťažok zo súťaže sme starostlivo použili na prevádzku vysielačov, prípravu nových a vylepšenie súčasných relácií a taktiež na realizáciu návštev vo farnostiach," odhaľuje generálny riaditeľ o. Juraj Spuchľák. Víkendové pobyty získala pani Mária J. z Kežmarku, pani Zdenka P. z Hradišťa pri Poltári a pán Jozef B. z Nitry. Pobyty v Brusne strávili so svojimi najbližšími a tu sú ich reakcie.

"Milé Rádio Lumen!

Chcem sa vo svojom mene aj v mene mojej manželky poďakovať za výhru - víkendový pobyt v Brusne, ktorý sme nedávno absolvovali. Kúpele Brusno sa nachádzajú v krásnom prostredí a ich vybavenie je naozaj luxusné. Veľmi sa nám páčilo, absolvovali sme predpísané procedúry, ktoré nám pomohli zrelaxovať. Tešili sme sa krásnemu výhľadu z izby, ako aj pokojným prechádzkam v kúpeľnom parku. Neďaleko kúpeľného domu Poľana, v ktorom sme boli ubytovaní sa nachádzala aj pekná Lurdská jaskyňka, ktorá bola nielen našim cieľom, ale aj cieľom mnohých iných kúpeľníkov. Pri prechádzkach sme objavili aj liečivé pramene - Paula, Ludvig a Ondrej, ktorých voda dopĺňala náš pitný režim. Ešte raz srdečné Pán Boh zaplať za výhru v tak krásnom prostredí. S prianím požehnaného dňa."

Jozef s manželkou Helenou

Manželia Jozef a Helena z Nitry sa počas pobytu v Brusne obohatili aj duchovne práve pri soche Panny Márie.

"Chcem sa poďakovať za možnosť stráviť príjemné chvíle v nádhernom horskom prostredí Brusna a kúpeľov. Liečebný dom  Poľana je nádherný a personál v obsluhe a pri liečebných procedúrach veľmi milý a srdečný. Odporúčam to aj známym. S pozdravom a vďakou prajem požehnaný deň."

Mária

"Požehnaný dobrý deň Vám prajem. 

Posielam Vám srdečný pozdrav a veľké ĎAKUJEM všetkým pracovníkom Rádia Lumen za prekrásne strávený víkend-víkendový pobyt v Brusne. Vaša výhra bola pre mňa a môjho manžela skutočne veľkým oddychom a to nielen telesným ale aj duchovným, nakoľko v tesnej blízkosti je kaplnka kde sme každý deň boli na svätej omši. Ubytovanie, strava, procedúry, všetko bolo naozaj výborné, samozrejme aj prostredie, i keď my tiež pochádzame z krásnej malej dedinky uprostred hôr. Samozrejme ďakujem aj za sviečku s logom Rádia Lumen, tú som tiež od Vás vyhrala. No a počas pobytu sme si pripomenuli aj rok ako sme sa vrátili z púte z Fatimy, ktorú som tiež vlani vyhrala na diecéznej púti - to bol Mariánsky deň v Boľkovciach. Takže naozaj mám od Pána veľa darov, denne mu za všetko s veľkou láskou ĎAKUJEM, pretože keď som vyhrala Fatimu, bola som veľmi šťastná, potom sviečka no a keď už bol ten víkendový pobyt tak to som už celé ani nechápala či je to možné. Veľmi sa teším a ďakujem. Srdečne pozdravujem Iva Nováka ktorý mi výhru oznámil." 

S pozdravom poslucháčka Zdenka 

 

Všetkým našim výhercom blahoželáme, podporovateľom vrúcne ďakujeme a každému želáme veľa šťastia v našej novej súťaži Všetky cesty vedú do Ríma, kde hráte až o 10 miest do Večného mesta. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 19.07.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Za politikov, vedcov a ekonómov, aby spolupracovali pri ochrane svetových morí a oceánov
  • Úmysel KBS na júl: Aby sme prázdninový čas správne využívali na oddych i rekreáciu a nezabúdali na stretnutie s Pánom pri modlitbe a v Eucharistii
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za skoré uzdravenie sestry Janky. Monika
  • Za moju dcéru Janku, ktorá čaká 6 dieťa. Za silu a trpezlivosť pre ňu. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.