TopTip

Vo sviatočnom svetielku na Božie narodenie pozývame k jasličkám

Vo sviatočnom svetielku na Božie narodenie pozývame k jasličkám Vyberte si z Betlehema svoju obľúbenú postavičku

Sviatočné svetielko bude 25. decembra výnimočné. Vyhodnotíme našu adventnú súťaž a priamo vo vysielaní si budete môcť vybrať svoju obľúbenú postavičku z betlehema.

Poznáte známu betlehemskú pieseň K jasličkám by som aj ja rád bežal...? Priamo k jasličkám, kde sa narodil Ježiško, budeme bežať v našom Sviatočnom svetielku 25. decembra o 10:20. Dobre si pozrite obrázok týchto jasličiek. V našej minisúťaži si môžete jednu postavičku z betlehema a my vám položíme súťažnú otázku, ktorá súvisí s touto postavičkou. A môžu to byť aj zvieratká. Do svetielka sa nám budete môcť dovolať priamo do štúdia počas nášho vysielania od 10:20 do 12:00 a vyhrať cenu: kniha Podeľme sa s múdrosťou (pápež František a priatelia).

Vyhodnotíme adventnú súťaž

Zapojili ste sa so svojimi deťmi a vnúčatami do našej adventnej súťaže? Priamo vo vysielaní so Sviatočnom svetielku 25. decembra (10:20-12:00) vyhlásime mená výhercov pekných cien z Rádia LUMEN. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 22.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.