TopTip

Výherca druhého adventného kola: Sestra z covidového ARO oddelenia ďakuje najbližším

Výherca druhého adventného kola: Sestra z covidového ARO oddelenia ďakuje najbližším

Môžu v našej adventnej súťaži zabodovať len srdcervúce príbehy s napínavým dejom? Nie! Vyhrať môžete aj s úplne jednoduchým svedectvom. V druhom kole to bolo presne tak.

Ďakujeme za vaše stále trvajúce odhodlanie napĺňať rozhlasový éter príbehmi vďačnosti. Do druhého kola s témou Advent - čas vďačnosti rodine sme dostali opäť krásne príbehy, z ktorých sa viaceré dostali na náš web a aj do vysielania Rádia LUMEN. 

Vo finále tohto týždňa nás však oslovil pomerne krátky, jednoduchý a silný odkaz od poslucháčky Barbory, ktorá od nás vyhráva balíček cien: Kniha Snúbenci zo Spolku svätého Vojtecha, multifunkčná šatka – bufka s logom Správne naladený, sklenená fľaša s logom Správne naladený, pero s logom Správne naladený, magnetka s logom Rádia LUMEN, káva z našej ponuky.

Tu je víťazný príbeh druhého kola súťaže Advent - čas vďačnosti:

V týchto časoch, keď je toho v práci naozaj veľa a človek sa vracia domov úplne vyšťavený, často emocionálne prázdny, som vďačná mojej rodine. Oni sú tí, ktorí mi dávajú silu, povzbudenie a nádej, že bude lepšie. Som totiž sestrička na covidovom ARO oddelení. Pán ma cez nich napĺňa milosťami a posilnením. A hoci veľakrát na mojej tvári absentuje úsmev alebo sa mi nechce večer s nimi hrať či rozprávať, oni toto celé s láskou prijímajú a sú trpezliví. Veria, že bude časom lepšie. Ježišove objatia a láskyplné pohladenia zažívam hlavne vďaka nim, hoc ja na ne neviem vždy adekvátne reagovať. 
Ďakujem Pane za dar rodiny. Za ich lásku, trpezlivosť a vieru. Ochraňuj a požehnávaj ich.

Po krátkom oddychu pokračujeme tretím kolom od nedele 12. decembra. Tému vďačnosti odhalíme v nedeľnom rannom vysielaní a na webe i sociálnych sieťach Rádia LUMEN.

Ako to funguje?

Počas štyroch adventných týždňov vám budeme ponúkať námety za čo byť vďačný. Vašou úlohou je napísať príbeh. Príbeh, ktorý nás v danom adventnom týždni najviac zaujme odmeníme vecnými cenami z Rádia LUMEN. Na záver súťaže sa jeden zo štyroch výhercov adventných kôl stane držiteľom hlavnej ceny (týždňového pobytu pre celú rodinu v Bešeňovej). Výhercu hlavnej ceny vyhlásime v Rannom spojení na Štedrý deň (24. decembra).

Ako sa zapojiť do súťaže?

Počas každej adventnej nedele ohlásime vo vysielaní a na našom webe tému daného adventného týždňa. Príbehy posielajte na sutaz@lumen.sk alebo poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica. Nezabudnite pripísať heslo: ADVENT - ČAS VĎAČNOSTI. Uzávierka súťažného týždňa je vždy vo štvrtok večer (posledný adventný týždeň už v stredu večer). Dovtedy je potrebné vaše príbehy doručiť elektronicky alebo klasickou poštou. Vaše listové príbehy preto odporúčame odosielať najneskôr v utorok v danom súťažnom týždni (v poslednom týždni už v pondelok).

Čo a kedy môžem vyhrať?

Každý adventný týždeň vždy v piatkovej Lumenáde o 10:10 (posledný týždeň už vo štvrtok) vyhlásime výhercu týždňového kola súťaže, ktorý získa vecné ceny: kniha Snúbenci, multifunkčná šatka – bufka s logom Správne naladený, sklenená fľaša s logom Správne naladený, pero s logom Správne naladený, magnetka, káva.

Spomedzi štyroch týždňových výhercov získa jeden z nich vo finále súťaže darčekový poukaz na pobyt pre 4 osoby v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej. Pobyt sa vzťahuje na 5 po sebe nasledujúcich nocí. Víťazný príbeh vyhlásime v Rannom spojení 24. decembra.

Prečo sa do súťaže zapojiť?

Pomôžte nám do slovenského rozhlasového éteru vniesť príbehy vďačnosti. Uprostred mora reklám, náhlenia sa a nervozity vás pozývame spolu s nami tvoriť atmosféru vďačnosti. O vašich príbehoch budeme totiž počas celého adventu hovoriť v našom vysielaní.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Interesante proyecto de casa unifamiliar moderna.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.