TopTip

Novinky
Výpadok vysielania vo vašej oblasti nám môžete nahlásiť

Výpadok vysielania vo vašej oblasti nám môžete nahlásiť zdroj foto: pexels.com

Výpadok signálu? Dajte nám o tom vedieť!  Vďaka vám identifikujeme a odstránime problém v čo najkratšej dobe.

Signál Rádia LUMEN sa aktuálne šíri z 34 vysielačov rozmiestnených na území Slovenska. Porucha zariadenia často nastane v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok (silné búrky, mráz, intenzívne snehové zrážky a náhle zmeny počasia), ktoré môžu zapríčiniť výpadky činnosti technologických zariadení. Samozrejme, technika nikdy nie je 100 percentná, vždy môže nastať aj nečakaný výpadok nezávisle od počasia. Stretávame sa napríklad aj s činnosťou zvierat, ktoré dokážu poškodiť zariadenia umiestnené v horách. 

Počas každej poruchy ste sa ozývali na kontakty do Rádia LUMEN. K mnohým problémom však došlo mimo pracovnej doby alebo mimo času živého vysielania a tak sme nedokázali včas poruchu identifikovať. Následne aj odstránenie závady si vyžiadalo viac času. 

Spolu s vami chceme tento proces urýchliť. Zachytili ste vo vašej oblasti výpadok signálu? Situáciu ešte pred nahlásením odporúčame, ak je to možné, overiť aj u vás doma. Ak máte druhý rozhlasový prijímač, môžete overiť, či ani jeden z nich neprijíma signál Rádia LUMEN. Prípadne môžete kontaktovať svojich blízkych v oblasti pokrytia danej frekvencie. Ak aj po tomto potvrdení zistíte, že signál Rádia LUMEN je prerušený, nahláste nám to! Svojou iniciatívou nám pomôžete urýchliť opravu. Čím skôr o probléme vieme, tým skôr ho dokážeme odstrániť. 

Využite tel. číslo 0901 909 901 a pošlite nám sms, prípadne zanechajte odkaz o výpadku signálu. Na číslo 0901 909 901 sa môžete dovolať 24 hodín denne! 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 28.09.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby nebolo drancované prírodné bohatstvo našej planéty, ale aby sa využívalo a rozdeľovalo primerane a spravodlivo
  • Úmysel KBS na september: Aby učitelia viedli svojich žiakov k pravým morálnym i duchovným hodnotám
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre moje dcéry Beatku a Julku, aby si našli dobrých kresťanských manželov. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.