TopTip

Novinky
Výpadok vysielania vo vašej oblasti nám môžete nahlásiť

Výpadok vysielania vo vašej oblasti nám môžete nahlásiť zdroj foto: pexels.com

Výpadok signálu? Dajte nám o tom vedieť!  Vďaka vám identifikujeme a odstránime problém v čo najkratšej dobe.

Signál Rádia LUMEN sa aktuálne šíri z 34 vysielačov rozmiestnených na území Slovenska. Porucha zariadenia často nastane v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok (silné búrky, mráz, intenzívne snehové zrážky a náhle zmeny počasia), ktoré môžu zapríčiniť výpadky činnosti technologických zariadení. Samozrejme, technika nikdy nie je 100 percentná, vždy môže nastať aj nečakaný výpadok nezávisle od počasia. Stretávame sa napríklad aj s činnosťou zvierat, ktoré dokážu poškodiť zariadenia umiestnené v horách. 

Počas každej poruchy ste sa ozývali na kontakty do Rádia LUMEN. K mnohým problémom však došlo mimo pracovnej doby alebo mimo času živého vysielania a tak sme nedokázali včas poruchu identifikovať. Následne aj odstránenie závady si vyžiadalo viac času. 

Spolu s vami chceme tento proces urýchliť. Zachytili ste vo vašej oblasti výpadok signálu? Situáciu ešte pred nahlásením odporúčame, ak je to možné, overiť aj u vás doma. Ak máte druhý rozhlasový prijímač, môžete overiť, či ani jeden z nich neprijíma signál Rádia LUMEN. Prípadne môžete kontaktovať svojich blízkych v oblasti pokrytia danej frekvencie. Ak aj po tomto potvrdení zistíte, že signál Rádia LUMEN je prerušený, nahláste nám to! Svojou iniciatívou nám pomôžete urýchliť opravu. Čím skôr o probléme vieme, tým skôr ho dokážeme odstrániť. 

Využite tel. číslo 0901 909 901 a pošlite nám sms, prípadne zanechajte odkaz o výpadku signálu. Na číslo 0901 909 901 sa môžete dovolať 24 hodín denne! 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 14.07.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby bolo dosť ľudí, ktorí budú s láskou, úctou a dobrými radami sprevádzať rodiny
  • Úmysel KBS na júl: Aby nezamestnaní našli prácu, ktorú potrebujú pre dôstojný život a zabezpečenie rodín
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.