TopTip

Novinky
Vyrazte na stretnutia s moderátormi Rádia LUMEN

Vyrazte na stretnutia s moderátormi Rádia LUMEN Stretnutia s poslucháčmi v Smižanoch sa zúčastňuje pravidelne aj redaktor Ivo Novák.

Smižany, Krakov a Lumentúra v Starej Bystrici. To sú miesta, kde nás môžete stretnúť osobne v najbližších dňoch. Príďte k stánku Rádia LUMEN, zažite výnimočné púte, či krásne chvíle v našej prírode. 

Púť v Smižanoch - nedeľa 28. apríl.

Na sviatok Božieho milosrdenstva je už tradíciou, že našich kolegov stretnete v Smižanoch. Zo Svätyne Božieho milosrdenstva prinesieme dva priame prenosy svätých omší. Predpoludním o 10:30 a večer o 18:00, ktorú bude celebrovať generálny riaditeľ Rádia LUMEN o. Juraj Spuchľák. Počas druhej veľkonočnej nedele nás môžete v areáli svätyne stretnúť pri stánku Rádia LUMEN aj s ponukou špeciálnych sviečok pri príležitosti sviatku Božieho milosrdenstvu. Priamo na mieste si môžete zapísať i úmysel modlitby do nášho vysielania. 

15. púť Rádia LUMEN v Sanktuáriu Božieho milosrdenstva v Krakove

V sobotu 4. mája nás opäť čaká najväčšia organizovaná zahraničná púť Slovákov a to je tá naša, rozhlasová. V Sanktuáriu Božieho milosrdenstva v Krakove nás môžete stretnúť poča moderovaného programu pri pódiu a takisto pri stánku Rádia LUMEN. Na pútnický deň sme pre vás pripravili špeciálnu súťaž. Nechajte sa prekvapiť a hlavne príďte aj vy!

Lumentúra na Kysuciach

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi sa blíži aj čas našich Lumentúr. Začíname na strednom Slovensku hneď o týždeň po našej púti v Krakove. V kysuckej obci Stará Bystrica sa s vami stretneme na dvoch svätých omšiach v tamojšom farskom kostole a zúčastniť sa budete môcť aj diskusie o Rádiu LUMEN s našimi moderátormi. V rámci programu Lumentúry sme si pre vás pripravili návštevu Slovenského orloja v Starej Bystrici so sprievodcom a výstup na neďalekú rozhľadňu nad obcou. Tešíme sa na vás v nedeľu 12. mája. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.07.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby bolo dosť ľudí, ktorí budú s láskou, úctou a dobrými radami sprevádzať rodiny
  • Úmysel KBS na júl: Aby nezamestnaní našli prácu, ktorú potrebujú pre dôstojný život a zabezpečenie rodín
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre Valériu a Vladimíra, dcéru Beátku a Júliu, sestru Máriu a Danu s rodinami, moju mamu. Valéria
  • Za môjho otca Viliama Takáča pri príležitosti 25.výročia úmrtia. Dana
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.