TopTip

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose

Tradičné vysielacie sv. omše pre koledníkov Dobrej noviny sa konajú len v obmedzenom režime. Rádio LUMEN odvysiela priamy prenos v sobotu o 10:00.

Pandémia ovplyvnila aj vyslanie koledníkov Dobrej noviny. Organizátori ho odporúčajú vykonať len na farskej úrovni. Do vybraných farností zavíta aj miestny diecézny biskup. Z jednej takejto svätej omše vám prinesie Rádio LUMEN priamy prenos. Z tohto dôvodu nás čaká upravený program nášho vysielania v sobotu 12. decembra ráno:

06:00 Ranné spojenie (Andrea Čelková)
08:30 Kláštory a rehoľný život - repríza z nedele 06.12.2020
09:00 Viera do vrecka (Andrea Čelková)
10:00 Emauzy - mimoriadny prenos: Priamy prenos sv. omše z Baziliky sv. Kríža v Kežmarku spojenej s požehnaním a vyslaním koledníkov Dobrej noviny. Hlavný celebrant: Mons. Ján Kuboš, diecézny administrátor Spišskej diecézy, koncelebruje František Trstenský, dekan farár farnosti Kežmarok.
12:00 Anjel Pána

Z pôvodného programu vypadáva: 8:30 Emauzy - omša ráno, 10:30 Fujarôčka moja - repríza

Koledníckej akcii Dobrá novina a jej priebehu v pandemickej situácii sa budeme venovať aj vo večernej relácii Od ucha k duchu v sobotu 12. decembra o 20:15.

 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.