TopTip

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose Foto: archív Dobrej noviny

Počas víkendu 11. a 12. decembra 2021 sa uskutočnia sväté omše spojené s vyslaním koledníkov Dobrej noviny. Jednu z nich si budete môcť vypočuť aj vo vysielaní Rádia LUMEN.

Vyslanie koledníkov sa uskutoční na viacerých miestach Slovenska. Priamy prenos z Banskej Bystrice si v sobotu predpoludním môžete nielen vypočuť ale aj pozrieť cez LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN. 

V sobotu 11. decembra bude o 10:00 celebrovať v priamom prenose svätú omšu banskobystrický biskup Mons. Marián Chovanec v Katedrále svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici. 

Kolednícku akciu organizuje eRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí v spolupráci s katolíckymi farnosťami v približne 1 270 mestách a obciach na celom Slovensku.

Finančne je možné zbierku podporiť na čísle účtu SK77 1100 0000 0029 4045 7894 alebo online na www.dobranovina.sk/podporim Verejná zbierka Dobrá novina – 27. ročník je zapísaná v registri verejných zbierok MV SR pod č. 000- 2021-018310 zo dňa 21. 5. 2021 na všeobecne prospešný účel rozvojovej spolupráce a humanitárnej pomoci.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Progetto di casa a forma di L con garage.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.