TopTip

Novinky
Zapáľte na Dušičky vzácnu sviečku z Rádia LUMEN

Zapáľte na Dušičky vzácnu sviečku z Rádia LUMEN

Na Sviatok všetkých svätých a Pamiatku zosnulých sme pre vás v Rádiu LUMEN pripravili neopakovateľnú limitovanú edíciu dušičkových sviečok. Objednať si ich môžete už dnes.

Nezabúdame na svätých a už vôbec nie na svojich zosnulých blízkych členov rodiny, či priateľov a známych. Dôkazom toho sú aj rozžiarené cintoríny každý rok začiatkom novembra. Za sprievodu šuchotajúceho jesenného lístia a krásne sfarbenej prírody pripravujúcej sa na zimný odpočinok aj my myslíme na tých, ktorí nás predišli do večnosti. 

Tento sviatok chceme stráviť s vami, aspoň na diaľku a symbolicky prostredníctvom krásnych dušičkových sviečok. Sviečku z titulnej fotografie si môžete objednať na eshope Rádia LUMEN. Tam nájdete aj sviečku s motívom Božieho milosrdenstva

Ak viete, že zosnulú dušičku by potešila práve sviečka s mariánskym motívom, ponúkame vám Pannu Máriu s dieťaťom v rukách

Alebo si môžete zvoliť sviecu s mariánskymi symbolmi.

Slávnostné sviece z limitovanej dušičkovej edície prichádzajú v dvoch rozmeroch. Menšia 8 cm vysoká za 2€ a mariánske sviece sú 12 cm vysoké a ich cena je 3€. Pri modlitbe za svojich blízkych môžete v deň Spomienky na verných zosnulých zapáliť tieto dušičkové sviečky, ktoré sme pre vás vyrobili. A nezabúdajte pri tom na prísľub nášho nebeského Otca.

"Vôľa môjho Otca je, aby každý kto verí v Syna, mal večný život; a ja ho vzkriesim v posledný deň, hovorí Pán"  (Jn 6, 40).

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.