TopTip

Novinka
Zažite atmosféru duchovnej obnovy v Rádiu LUMEN na vlastnej koži!

Zažite atmosféru duchovnej obnovy v Rádiu LUMEN na vlastnej koži!

Rozhlasová duchovná obnova na vlnách Rádia LUMEN je tu pre vás aj tento rok! Pripravte sa spolu s nami duchovne na najkrajšie sviatky roka! Obnovu povedie známy autor duchovnej literatúry a profesor na Teologickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku Mons. Anton Fabian. V našom vysielaní potrvá od piatka 22.12. do soboty 23.12. Doslova pár hodín pred Štedrým dňom si môžete spolu s nami pripraviť svoje vnútro na príchod Pána.

Navyše pre patrónov Rádia LUMEN ponúkame jedinečnú možnosť! Zúčastniť sa duchovnej obnovy osobne! Pre patrónov sme pripravili takýto program: (platí aj na piatok 22.12., aj na sobotu 23.12.)

18:00 - sv. omša v Katedrále sv. Františka Xaverského

19:00 - stretnutie po sv. omši v priestoroch Rádia LUMEN spojené s exkurziou v našich priestoroch na Kapitulskej 2 v Banskej Bystrici + malé občerstvenie

20:00 - osobné stretnutie s Mons. Antonom Fabianom

20:30-21:15 - účasť na adorácii v rozhlasovej Kaplnke sv. Michala Archanjela

Chcete prijať naše pozvanie? Staňte sa patrónmi Rádia LUMEN a zavolajte na číslo 048/471 08 31 (v pracovných dňoch od 7:30 do 15:30). POZOR! Počet miest je limitovaný, preto sa nám ozvite čím skôr, aby sme vás my mohli privítať v Rádiu LUMEN. Miesta pre patrónov na duchovnej obnove uzatvárame vo štvrtok 21.12. o 15:00.

Presný program rozhlasovej duchovnej obnovy nájdete v sekcii PROGRAM na 22.12. a 23.12.

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 23.07.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby kňazi, ktorí s námahou a v samote pastoračne pôsobia, pociťovali neustálu pomoc a podporu Pána a spoločenstva.
 • Úmysel KBS na júl: Nech sa oslavy dedičstva otcov našej viery, sv. Cyrila a Metoda, prejavia v živote národa.
 • Modlí sa otec Pavol Jurčaga.
 • Za zdravie a vyriešenie problémov. Daniela
 • Za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka a Petra, synovca Petra, kamaráta Dušana, za uzdravenie zo závislosti na automatoch pre Petra, za dar živej viery v našej rodine a za dcéru Viktorku, aby našla cestu k Bohu. Monika
 • Za rodinu Bartošovú a za ich nenarodené bábätko, nech im Pán pomáha. Veronika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.