TopTip

Ženská online Godzone konferencia STOPY začína už tento piatok!

Ženská online Godzone konferencia STOPY začína už tento piatok!

Kateřina Lachmanová, Zuzana Venglíková či Andrea Bielová. Aj toto sú mená rečníčok, ktoré prehovoria na pripravovanej ženskej konferencii Nespútaná k viac ako tisícke žien zo Slovenska i Českej republiky. V poradí ôsmy ročník ženskej konferencie Nespútaná projektu Godzone prebehne online a to už tento víkend 28.-29.1.2022. Tento rok nesie podtitul Stopy.

Kresťanská ženská konferencia Nespútaná, je každoročným stretnutím žien zo Slovenska i Českej republiky. Vytvára priestor pre stretnutie žien všetkých vekových kategórii, ktoré sa navzájom môžu inšpirovať, povzbudiť prednáškami, svedectvami, spoločnými diskusiami, rozhovormi a čerpať tak novú nádej z modlitieb a chvál.

„Všetky sme formované rôznymi okolnosťami, zážitkami, ľuďmi, minulosťou, prítomnosťou... toto všetko sa do nás odtláča a vplýva na to, akým spôsobom sa my samé „odtláčame“ do tohto sveta a ako sa dívame na seba samé. Často tak podliehame ilúziám a klamstvám, ktoré nám bránia vstúpiť do plnosti nášho potenciálu. To čo chceme hľadať je stopa, ktorú v nás zanechal ten, ktorý nás stvoril a sloboda a pravda, ktorú nám môže zjaviť len On sám“ vysvetľuje tému jedna z organizátoriek konferencie, Katarína Višňovská.

Program konferencie

Program konferencie je rozdelený do troch tematických blokov s názvami: Hmla, Stretnutie a Dotyk.  V piatkovom bloku sa predstavia Lenka Jamborová, ktorá je vedúcou modlitebnej služby v Spoločenstve Martindom v Bratislave, spolu s chválovou dvojicou Janou Zubajovou a Dášou Žabenskou. Omšu bude celebrovať otec Ján Buc.

Sobotný program otvorí prvá z diskusii s hostkami, na tému Ideály, v ktorých som sa snažila žiť.  Ďalej program povedú rečníčky Zuzana Venglíková, psychologička Kateřina Lachmanová a Andrea Bielová vedúca hnutia modlitebníkov a chváličov Crescendo Slovensko. Kompletný program môžu záujemkyne nájsť na webovej stránke konferencie stopy.godzone.sk

Dražba oblečenia

Súčasťou programu bude aj dražba dizajnových kúskov oblečenia od návrhárok Ushyte, Ši a nechaj šiťLotos handmade. Výťažok z dražby oblečenia poputuje na podporu azylového centra Dorka, útulku pre rodiny v núdzi.

14 dňový archív

Záujemkyne si môžu zakúpiť vstupenky do začiatku programu a dokonca aj v jeho priebehu. Online vstupenku na konferenciu nájdete na stránke: stopy.godzone.sk. So vstupenkou dostanú aj prístup k záznamu prednášok z minuloročnej konferencie.

V prípade, že sa účastníčky nemôžu pripojiť na tohtoročnú konferenciu naživo, organizátori majú pre nich riešenie. Ženská konferencia bude dostupná 14 DNÍ V ARCHÍVE pre ženy, ktoré si vstupenku zakúpia vopred alebo počas programu. Samozrejme, pre účastníčky, ktoré si budú chcieť pozrieť programové bloky ešte raz, bude konferencia v archíve tiež dostupná 14 dní.

Myšlienka ženskej konferencie vznikla v spoločenstve SP (Silné posolstvo), ktoré pôsobí na Sliači a vychádza z neho služba projektu Godzone. Ženy v spoločenstve SP cítili potrebu stretávať sa ako ženy viac. Inšpirovať sa navzájom, požehnávať svojimi talentmi, skúsenosťami, prežitými životmi a v neposlednom rade sa spolu modliť. Na tvorbe konferencie sa podieľali dievčatá, ženy a matky, ktoré ju z lokálneho stretnutia postupne pretransformovali do celoslovenskej konferencie s účasťou približne 500 žien. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Bungalow 168 con tejado plano.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.