TopTip

Ako bude vyzerať dôchodková reforma? Čakáme na vaše otázky

Ako bude vyzerať dôchodková reforma? Čakáme na vaše otázky zdroj foto: pexels.com

V utorok 8. decembra odvysielame poradenskú reláciu Občan o plánovaných zmenách v dôchodkovom systéme. Svoje otázky do relácie môžete poslať e-mailom ešte do pondelka.

Aká bude výška môjho dôchodku? Oplatí sa mi ešte zapojiť sa do druhého piliera? Bude znova ďalšia vláda meniť pravidlá? Aj toto sú najčastejšie otázky súvisiace s dôchodkami. V relácii Občan s redaktorom Ivom Novákom, už tento utorok 8. decembra o 11:10 sa budeme venovať novým plánovaným zmenám v dôchodkoch. Máte otázku, ktorá vás trápi? Adresujte nám ju do relácie a v závere ju položíme nášmu hosťovi. Doc. Ján Šebo je odborník na dôchodky a pôsobí na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. V pondelok 7. decembra napoludnie sa s ním stretneme pri nahrávaní našej relácie. Ak chcete aj vy pridať svoju otázku, napíšte ju emailom na: novak@lumen.sk do 7. decembra najneskôr o 11:00. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Lovely family house with a terrace and intersecting roof and curved dining area.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.