TopTip

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00

AKTUÁLNY PREHĽAD: Priame prenosy sv. omší o 8:30 a 18:00 Symbolicky odvalený Boží hrob v Katedrále sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici (zdroj foto: FB Katedrála sv. Františka Xaverského Banská Bystrica)

Verejné slávenie bohoslužieb je naďalej pozastavené. Sväté omše vysielame ráno a večer. Priame prenosy z Banskej Bystrici vysielame cez live stream na facebooku.

Ranné sv. omše o 8:30 (okrem nedele) budeme vysielať z Katedrály svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici. V nedeľu ráno o 8:30 vysielame z Kostola Svätej Rodiny v Košiciach na Sídlisku dargovských hrdinov.*

Banskobystrické priame prenosy uvidíte aj cez videozáznam na profile Rádia LUMEN na facebooku.

Večerné sv. omše o 18:00 vysielame z rôznych prenosových bodov Rádia LUMEN z celého Slovenska. V nedeľu večer vysielame pravidelne z Banskej Bystrice.*

(* mimoriadne zmeny programu vyhradené)

Rozpis na najbližšie dni:

Piatok 16. apríla

18:00 Kaplnka Panny Márie Zázračnej Medaily v Provinciálnom dome Spoločnosti Dcér kresťanskej lásky v Nitre – celebruje Marián Dragúň rektor Kňazského seminára sv. Gorazda v Nitre

 

Sobota 17. apríla

08:30 Katedrála svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Boris Brutovský, kňaz pôsobiaci na Katolíckom gymnáziu Štefana Moyzesa v Banskej Bystrici (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 Diecézna Svätyňa Božieho milosrdenstva v Smižanoch - celebruje Peter Klubert, pallotín 

 

Nedeľa 18. apríla

08:30 Kostol Svätej Rodiny na Sídlisku dargovských hrdinov v Košiciach - celebruje Aurel Halajčík, farár

18:00 Katedrála svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje Michal Válka, nemocničný duchovný v Banskej Bystrici (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

 

Pondelok 19. apríla

08:30 Katedrála svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici - celebruje P. Jozef Mihok, misionár milosrdenstva (LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN)

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 17.04.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za tých, ktorí v krajinách pod diktatúrou, autoritárskym režimom alebo s oslabenou demokraciou bojujú za základné práva, riskujúc vlastné životy.
  • Úmysel KBS na apríl: Aby sme príkladným slávením Veľkej noci prinášali svetu nádej na víťazstvo Božej pravdy a spravodlivosti.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za Božiu pomoc, aby ma Duch Svätý obdaril milosťou správneho rozlišovania, milosťou múdrosti a Matka Božia, aby ma priviedla na správnu cestu. Ondrej
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre môjho manžela Vladimíra. Mária
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.