TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
BOH V MOJOM ŽIVOTE: Otec rodiny na kolenách je vzácnosť

BOH V MOJOM ŽIVOTE: Otec rodiny na kolenách je vzácnosť zdroj foto: flickr.com

Stanislav Staňo je učiteľ fyziky pochádzajúci z Varína. Žije v Stráži, filiálke farnosti Dolná Tižina, kde sa angažuje v miestnom spoločenstve otcov. V kresťanských rodinách je dôležité, aby sa otec rodiny modlil. Otcom v tom pomáhajú aj spoločenstvá združujúce otcov, ktoré sú po celom Slovensku. V nahrávke sa dozviete aj o jeho vnímaní dôležitosti modlitby v živote otca.

Rubriku Boh v mojom živote s inšpiratívnymi svedectvami vysielame v stredu a v piatok o 8:30 ráno. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 09.08.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Za všetkých, ktorí pracujú a žijú na mori: za námorníkov, rybárov a ich rodiny
  • Úmysel KBS na august: Aby medzinárodný eucharistický kongres, ktorý sa bude konať v Budapešti, povzbudil veriacich k prehĺbeniu úcty ku Kristovej prítomnosti v Najsvätejšej sviatosti.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.