TopTip

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Vďačnosť v dobe rúškovej

DOBRÉ SPRÁVY NA VIANOCE: Vďačnosť v dobe rúškovej zdroj foto: pexels.com

Poslucháčka Mária zo Žiliny v už ôsmom výhernom príbehu ďakuje za Božie dobrodenia aj v dobe rúškovej - ako nazýva čas, ktorý prežívame.

V uplynulých dňoch ste nám písali, čo priniesol pre vás osobne rok 2020 a či ste v ňom zažili niečo pekné. Vašimi odpoveďami vyplníme obsah ranných vysielaní Rádia LUMEN od 21. decembra 2020 do 1. januára 2021 vždy krátko po 8:00. 

Prečítajte si ôsmy výherný príbeh od poslucháčky Márie:

Volám sa Mária, mám štyri dospelé deti, manžel ma už predišiel do večnosti.
Na konci roka 2020 poznačeného pandémiou si uvedomujem, že bol bohatý na vzácne rodinné udalosti z ktorých mám veľkú radosť a cítim  vďačnosť voči Pánu, Bohu. 
     V januári sa vydávala naša dcéra Anka, vo februári sa ženil syn Peter. Vtedy sme ešte netušili, že to sú jediné dva mesiace v roku, v ktorých môže byť svadba bez obmedzujúcich opatrení. 
V marci, keď v spoločnosti začínala pandemická nálada, sa narodil vnúčik Miško. Jeho príchod priniesol celej rodine radosť a aj mňa pozdvihol z pochmúrnej nálady. Mala som možnosť pomáhať mladej rodinke a tešiť sa z nového života. Do rúškových dní sa v máji narodil druhý vnúčik Jakubko a v decembri tretí vnúčik Riško. 
     Týmto príspevkom by som chcela šíriť dobrú správu, že Pán, Boh má pre nás dary svojej lásky v každej dobe, aj v tej rúškovej.
                                                      poslucháčka Mária

Našej poslucháčke zo Žiliny ďakujeme a posielame jej cenu: farbičky s logom Rádia LUMEN. Ďalších výhercov vyhlásime ešte vo štvrtok 31.12. a  v piatok 1.1. krátko po 8:00 v živom vysielaní Rádia LUMEN.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.