TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Karmel: Pomoc tým, ktorí si pomôcť nemôžu

Karmel: Pomoc tým, ktorí si pomôcť nemôžu

 

Už onedlho zasadneme k štedrovečernému stolu. V mnohých rodinách i na Slovensku si nebudú môcť zaň sadnúť ich členovia, pretože sa nemohli narodiť. Na perifériu tých najbiednejších, ktorí si sami pomôcť nemôžu, počatých detí ohrozených v lone matky, prichádza množstvo pro-life organizácií i modlitebných iniciatív. Ako sa zrodila Cyklopúť za život pred 20-timi rokmi i o projekte 9mesiacov za život bude relácia Karmel pod názvom: Pomoc tým, ktorí si pomôcť nemôžu. Reláciu vysielame v nedeľu o 20.30min.

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 23.07.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby kňazi, ktorí s námahou a v samote pastoračne pôsobia, pociťovali neustálu pomoc a podporu Pána a spoločenstva.
 • Úmysel KBS na júl: Nech sa oslavy dedičstva otcov našej viery, sv. Cyrila a Metoda, prejavia v živote národa.
 • Modlí sa otec Pavol Jurčaga.
 • Za zdravie a vyriešenie problémov. Daniela
 • Za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka a Petra, synovca Petra, kamaráta Dušana, za uzdravenie zo závislosti na automatoch pre Petra, za dar živej viery v našej rodine a za dcéru Viktorku, aby našla cestu k Bohu. Monika
 • Za rodinu Bartošovú a za ich nenarodené bábätko, nech im Pán pomáha. Veronika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.