TopTip

Letné Svetielka budú o športe a talentoch

Letné Svetielka budú o športe a talentoch

Pre malých aj veľkých Svetielkáčov sme pripravili na leto nové zaujímavé Svetielka. Vysielací čas ostáva nezmenený - v pracovné dni o 16:05. Nedeľné Svetielko sa v lete začne už o 8:30. Počas 90 minút je pripravená rozprávka, Svetielkáčska rodina aj duchovná téma.

Nové Svetielko pripravujeme na utorok. Ondro a Jožko predstavia športy vo Svetielku s názvom Hýb sa! Pozrieme sa na históriu športov, ich pravidlá a predstavíme si najznámejších Slovenských športovcov.

V stredu budeme spoznávať samotných svetielkáčov. Daniel doma chová ryby, Adam je skaut. Raz do týždňa si zavoláme jedného zo Svetielkáčov a povieme o ňom viac.

Vo štvrtok sa zameriame na talenty. Spev, tanec, hudba. Budeme prezentovať aj detské talenty. Obrázky, videá či zvukové nahrávky môžete posielať na svetielko@lumen.sk. Tie najzaujímavejšie sa objavia na Facebooku Rádia Lumen a v našom vysielaní.

V pondelok aj v lete vysielame Svetielko Krpček pre najmenšie deti a v piatok rozprávku.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
L-shaped house with double garage and a hip roof. A flat roof is an option.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.