TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Modlitba za zázrak

Modlitba za zázrak Prof. PaedDr. ThLic. Martin Weis, Th.D. cirkevný historik a postulátor beatifikačného procesu Jozefa Hloucha.

V relácii Od ucha k duchu v sobotu 06. Októbra 2018 budeme hovoriť o živote a diele českobudejovického biskupa Mons. Jozefa Hloucha. Hosťom relácie bude prof. PaedDr. ThLic. Martin Weis, Th.D. cirkevný historik a postulátor beatifikačného procesu Jozefa Hloucha... (na snímke). V relácii odznejú aj slová nitrianskeho diecézneho biskupa Mons. Viliama Judáka ako aj autentická nahrávka hlasu biskupa Hloucha

Biskup Josef Hlouch napísal knihu Minútočka, okrem iného v úvode napísal: Minútočka má byť aspoň chvíľočka, ktorú je potrebné a veľmi spasiteľne venovať v priebehu dňa Bohu a svojmu vnútru. Prijmi denne túto minútku ako tichú návštevu na svojom pracovisku i v samote svojej bolesti. Žehnám všetkých, ktorí s úprimnou vôľou touto minútkou ticha skrášlia život a prácu sebe i blížnemu.

(V Koclířove - Vianoce 1964)

Nalaďte si nás v sobotu 6.10. o 20:15!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 04.06.2020

  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zosnulého svokra Vojtecha, ktorý nás opustil už pred 23 rokmi. Zuzana
  • Za babku Anku, za silu a trpezlivosť znášať chorobu a ťarchu každodennej bolesti. Vnučka Betka
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.