TopTip

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi

Moja kaplnka (2): Kalvária nad Smižanmi Kalvária nad Smižanmi ponúka krásne výhľady na Tatry

Pán nás neopúšťa ani v radosti, ani v starosti. Poslucháčka Štefánia si to naplno uvedomuje na kalvárii nad Smižanmi. A výhľad skutočne stojí za to.

Modlitba krížovej cesty na kalvárskom vrchu nad našimi obcami a mestami je v týchto dňoch veľmi vyhľadávaná. Kalváriu s nádherným výhľadom rada navštevuje aj Štefánia zo Spišskej Novej Vsi. 

„Pán Boh mi stále ponúka krásne miesta na objavenie jeho blízkosti, modlitby a rozhovory s ním. Tentokrát som objavila nádhernú Kalváriu nad obcou Smižany. Miesto kde si aj v tejto "zvláštnej" dobe môžeme uvedomiť, že Pán nás neopúšťa ani v radosti, ani v starosti," napísala vo svojej reakcii do súťaže poslucháčka Štefánia. 

Veríme, že aj tento výber z našej súťaže vám dá dobrý tip kam vyraziť v okrese Spišská Nová Ves. 

Štefánii srdečne gratulujeme k výhre v súťaži: Rádio LUMEN Káva mletá + magnetka s našim logom. Vaše fotografie z miest, kde nachádzate "svoju kaplnku v okrese" v čase lockdownu nám stále môžete posielať na sutaz@lumen.sk. Každý deň okrem nedele odmeňujeme jedného z vás suvenírom z e-shopu Rádia LUMEN. Pomôžte nám nájsť miesta, ktoré môžu povznášať ducha v neľahkých dňoch. 

Dôležité: V súťaži akceptujeme len fotografie, kde je odfotený aj súťažiaci. Fotografie bez osôb automaticky vyraďujeme zo súťaže.

Viac informácii o súťaži nájdete TU.

PREČÍTAJTE SI AJ:

Moja kaplnka (1): Kríž nad mestom Rajec

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 17.04.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na apríl: Za tých, ktorí v krajinách pod diktatúrou, autoritárskym režimom alebo s oslabenou demokraciou bojujú za základné práva, riskujúc vlastné životy.
  • Úmysel KBS na apríl: Aby sme príkladným slávením Veľkej noci prinášali svetu nádej na víťazstvo Božej pravdy a spravodlivosti.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za Božiu pomoc, aby ma Duch Svätý obdaril milosťou správneho rozlišovania, milosťou múdrosti a Matka Božia, aby ma priviedla na správnu cestu. Ondrej
  • Za zdravie a Božiu pomoc pre môjho manžela Vladimíra. Mária
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.