TopTip

Nová súťaž: DARUJ DOBRÝ SKUTOK

Nová súťaž: DARUJ DOBRÝ SKUTOK

Žiadna doba nás neospravedlňuje od toho, aby sme sa nesnažili byť ľudskými a šíriť dobro. Vstúpte do novej súťaže Rádia LUMEN a vyhrajte hodnotné ceny!

Čoraz ťažšie časy žijeme, tým viac pozitívnych ľudských vzorov správania si vyžadujú.  Aj preto sa Rádio LUMEN spolu so Slovenskou katolíckou charitou rozhodli vytvoriť projekt – Daruj dobrý skutok, ktorým chcú podnietiť ľudí na konanie dobra a hlavne pomôcť tým, ktorí sú na pomoc ostatných odkázaní. 

Pomôžte nám nájsť núdznych a priniesť im nádej a radosť.

Slovenská katolícka charita a  Rádio LUMEN chcú osloviť týmto projektom všetky vekové kategórie, aby priniesli svoj malý vklad pre Božie kráľovstvo na zemi. 
Projekt je plánovaný na jeden rok a každý mesiac bude pozostávať z jednej celomesačnej výzvy na konanie dobrých skutkov v určitej oblasti charity a z jednej 90 minútovej relácie Od ucha k duchu.  

Pomáhame vo vysielaní aj mimo neho

V relácii Od ucha k duchu bude každý mesiac hosťami zo Slovenskej katolíckej charity priblížená a zadaná jedna téma. V rámci témy z oblasti charity budú poslucháči vyzvaní, aby konali dobré skutky a napísali o svojich skúsenostiach do vysielania. V nasledujúcej relácii budú tieto skutky vyhodnotené z listov, mailov, či nahovorených svedectiev. Relácia bude obohatená aj o reportáže, rozhovory so zapojenými ľuďmi. Motiváciou budú každý mesiac tri menšie ceny a na konci roka jedna veľká cena, ktorá sa bude losovať zo všetkých zapojených ľudí do tohto projektu „Daruj dobrý skutok“. 

Začíname v sobotu 29. januára

Prvá relácia, kde predstavíme nový projekt, bude odvysielaná v sobotu 29. januára o 20:15. S hosťami zo Slovenskej katolíckej charity vám vysvetlíme ako sa do projektu zapojiť, prečo pomáhať všade okolo nás a hlavne ako to robiť účinne a efektívne. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Casa con una stanza al piano terra.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.