TopTip

Novoročná súťaž o zájazd do Svätej zeme

Novoročná súťaž o zájazd do Svätej zeme zdroj foto: CK Awertour

Nový rok 2020 začíname atraktívnou súťažou s CK Awertour! Výherca získa zájazd vo februárovom termíne v hodnote 670€ a spozná "piate evanjelium".

Po troch kolách súťaže o zájazdy do Lúrd, Fatimy a vianočného Betlehema vám ponúkame ešte jednu šancu vyhrať. Tentoraz za mimoriadne výhodných podmienok! Na zapojenie sa do súťaže vám stačí o polovicu menší príspevok podpory pre Rádio LUMEN ako v predchádzajúcich kolách.

Zažiť Svätú Zem, to znamená poznať piate evanjelium. Vidieť miesta, kde sa Ježiš narodil, kde pôsobil a kde zomrel a vstal z mŕtvych je niečo jedinečné. Podporujete naše rádio pravidelne? Teraz vás za to chceme odmeniť zájazdom do Izraela. Poďte s nami súťažiť.

Za podporu Rádia LUMEN môžete vyhrať jedno miesto na letecký zájazd v termíne 6.2. - 13.2.2020. 

Ako môžete vyhrať?

Stačí podporiť vaše obľúbené Rádio LUMEN sumou 10 eur. A to vo forme poštovej poukážky alebo prevodom na účet. V druhom prípade napíšte do správy pre príjemcu "sutaz 10, vaše priezvisko a telefónne číslo". Súťažíme od utorka 7. januára do piatka 17. januára. Navyše v tomto čase sa denne dozviete vo vysielaní Rádia LUMEN množstvo zaujímavostí o Svätej Zemi.

Patrónom stačí na súťaž 5 eurový príspevok

Ak ste patrónom Rádia LUMEN zapojenie sa do súťaže je pre vás oveľa výhodnejšie. V danom prípade stačí podporiť Rádio LUMEN sumou 5 eur. Ak platíte bankovým prevodom, platia rovnaké podmienky ako pre bežných poslucháčov, len s tým, že do poznámky uvediete "sutaz 5, vaše priezvisko a telefónne číslo."

Podpora bude uhrádzaná cez šekovú poukážku alebo prostredníctvom bankového účtu na PRE LUMEN, n. o., ktorá vznikla za účelom podpory Rádia LUMEN, spol. s r. o. Číslo bankového účtu na PRE LUMEN, n. o. je: SK7102 0000 0000 3098 010 859.

Kedy vyhlásime meno výhercu?

Meno výhercu leteckého zájazdu do Svätej Zeme vyhlásime v štvrtkovej Lumenáde 23.januára 2020.

Potešte seba, alebo niekoho zo svojich blízkych, leteckým zájazdom do Svätej Zeme. Spojte príjemné s užitočným - vyjadrite podporu slovenskému katolíckemu rádiu a my vás odmeníme!

Štatút SÚŤAŽE o zájazd do Svätej Zeme nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 16.06.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na jún: Za mladých ľudí, ktorí sa s podporou kresťanského spoločenstva pripravujú na manželstvo: nech veľkodušne, vo vernosti a s trpezlivosťou vzrastajú v láske.
  • Úmysel KBS na jún: Aby Pán štedro požehnal Slovensko mnohými kňazskými a rehoľnými povolaniami.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.