TopTip

Od 1. septembra sa svetielkáči vyberú do prírody

Od 1. septembra sa svetielkáči vyberú do prírody zdroj foto: pexels.com

Od 1. septembra v našom vysielaní spúšťame nové svetielko - Do pohody do prírody. Zuzka a Barborka po speváckej súťaži prichádzajú s vtáčím spevom. V prachu, bahne, kríkoch i na stromoch. Tam všade si môžeme všímať stopy zvierat. Malí aj veľkí svetielkáči budú spoznávať zvieratá podľa stôp, ale aj podľa zvukov.

Počas leta sme v našom vysielaní predstavili viacero nových svetielok. Na mnohé z nich sa môžu deti tešiť aj od septembra. Takisto nás čaká aj vyhodnotenie veľkej rozprávkovej súťaže, v ktorej sme spoločne tvorili rozprávku o Stratenom dáždniku.

Svetielko vysielame v pracovné dni o 16:00 a v nedeľu o 8:30. V pondelok s najmenšími vo Svetielku Krpček spoznávame veci okolo nás. V utorok spoločne skúmame prírodu. V stredu cestujeme prstom po mape. Vo štvrtok spoznávame ľudské telo. V piatok si oddýchneme pri rozprávke. A v nedeľu sa stretávame pri Božom slove a biblických príbehoch.

Do konca roka majú Svetielkáči v pláne prijať nové posily. O chystanom konkurze sa viac dozviete už čoskoro v našom vysielaní.   

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.