TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Peter Jurčovič bude naživo odpovedať na vaše otázky

Peter Jurčovič bude naživo odpovedať na vaše otázky Meteorológ Peter Jurčovič

Predpovede Petra Jurčoviča vám prinášame v pracovných dňoch ráno a popoludní a aj počas víkendových rán. V stredu 9. októbra zavíta osobne priamo do nášho štúdia. 

Od pondelka do piatka o 7:30 a 13:25, v sobotu o 7:15 a v nedeľu o 8:00. To sú časy, keď sa vo vysielaní Rádia LUMEN naživo spájame s meteorológom Petrom Jurčovičom. Ten do svojich predpovedí pridáva ako bonus pranostiky týkajúce sa svätcov v danom dni alebo iné ľudové múdrosti našich predkov. Takisto pri počúvaní nášho vysielania môžete počuť aj niečo viac o osobnostiach z histórie, ktoré sa zapísali do dejín meteorológie. 

Predpovede s Petrom Jurčovičom si už našli svojich stálych priaznivcov. Snáď niet v slovenskom mediálnom svete väčší priestor na predpovede a zaujímavosti s nimi spojené ako práve v Rádiu LUMEN. Rozhovory Andreja Baldovského s Petrom Jurčovičom o počasí často trvajú aj 15 minút. Bonusovú dávku predpovede počasia vám táto dvojica ponúkne v našom vysielaní už túto stredu 9. októbra. Pán Jurčovič sa zastaví v našom štúdiu v Banskej Bystrici počas svojej pracovnej cesty . "Idem na diskusiu o počasí do Revúcej. A tak sa rád zastavím aj u vás vo vysielaní," prezrádza niečo o svojich plánoch známy meteorológ. 

Počúvajte stredajšie Lumenfórum s Andrejom Baldovským. Od 13:25 bude naživo v štúdiu našim hosťom Peter Jurčovič a okrem predpovede počasia pridá aj odpovede na niektoré vaše otázky. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.12.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na december: Aby sa každý štát rozhodol urobiť všetko potrebné pre lepšiu budúcnosť mladých, najmä trpiacich
  • Úmysel KBS na december: Aby narodenie Spasiteľa, ktoré prinieslo radosť celému svetu, zažiarilo v srdciach všetkých ľudí a šírilo lásku a pokoj po celom svete
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre moje dcéry Beatku a Julku, aby si našli dobrých kresťanských manželov. Mama
  • Aby môj synček Gabriel mal kamarátov, lebo sa cíti v škole sám a aby sa mu v škole darilo. Michaela
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.