TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Peter Jurčovič bude naživo odpovedať na vaše otázky

Peter Jurčovič bude naživo odpovedať na vaše otázky Meteorológ Peter Jurčovič

Predpovede Petra Jurčoviča vám prinášame v pracovných dňoch ráno a popoludní a aj počas víkendových rán. V stredu 9. októbra zavíta osobne priamo do nášho štúdia. 

Od pondelka do piatka o 7:30 a 13:25, v sobotu o 7:15 a v nedeľu o 8:00. To sú časy, keď sa vo vysielaní Rádia LUMEN naživo spájame s meteorológom Petrom Jurčovičom. Ten do svojich predpovedí pridáva ako bonus pranostiky týkajúce sa svätcov v danom dni alebo iné ľudové múdrosti našich predkov. Takisto pri počúvaní nášho vysielania môžete počuť aj niečo viac o osobnostiach z histórie, ktoré sa zapísali do dejín meteorológie. 

Predpovede s Petrom Jurčovičom si už našli svojich stálych priaznivcov. Snáď niet v slovenskom mediálnom svete väčší priestor na predpovede a zaujímavosti s nimi spojené ako práve v Rádiu LUMEN. Rozhovory Andreja Baldovského s Petrom Jurčovičom o počasí často trvajú aj 15 minút. Bonusovú dávku predpovede počasia vám táto dvojica ponúkne v našom vysielaní už túto stredu 9. októbra. Pán Jurčovič sa zastaví v našom štúdiu v Banskej Bystrici počas svojej pracovnej cesty . "Idem na diskusiu o počasí do Revúcej. A tak sa rád zastavím aj u vás vo vysielaní," prezrádza niečo o svojich plánoch známy meteorológ. 

Počúvajte stredajšie Lumenfórum s Andrejom Baldovským. Od 13:25 bude naživo v štúdiu našim hosťom Peter Jurčovič a okrem predpovede počasia pridá aj odpovede na niektoré vaše otázky. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 03.08.2020

  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.