TopTip

PODCAST Adriana Čurajová: Stretnutie s pápežom zmení život

PODCAST Adriana Čurajová: Stretnutie s pápežom zmení život zdroj foto: FB profil Adriany Čurajovej

Podcast #TesimeSaNaSvatehoOtca pokračuje aj tento týždeň. Na stretnutie pápeža s mladými sa špeciálne pripravuje aj Adriana Čurajová. Službu dobrovoľníčky pozná dôverne z vlastnej skúsenosti.

Čo môže zmeniť návšteva Svätého Otca na Slovensku? Tak často znie otázka ktorú v médiách kladieme našim hosťom. Odpovedí môže byť samozrejme veľa a na rôznych úrovniach. Od veľkej politiky kde sa očakáva prezentácia krajiny na medzinárodnej úrovni, cez oživenie viery v krajine, až po celkom osobnú zmenu života. Dnes si vypočujeme rozprávanie ženy, ktorej sa stretnutie s pápežom dotklo až tak, že rozhodnutie žiť kresťanstvo aktívne trvá dodnes. Popri tom že je učiteľka, je aj mama troch detí, manželka a aktuálne aj koordinátorka dobrovoľníkov pre návštevu Svätého Otca v Košiciach. Jej meno je Adriana Čurajová a rozpráva sa s ňou Martin Ďurčo.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Haus mit Garage, auch als Doppelhaus geeignet.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.