TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
PODCAST: Toto bezdetným manželom určite nehovorte

PODCAST: Toto bezdetným manželom určite nehovorte zdroj foto: pexels.com

Kríza v manželstve, kríza vo viere, nepochopenie okolia. Tým všetkým si prechádzajú manželské páry, ktorým sa dlhší čas nedarí počať dieťa. Toto všetko zažili aj manželia Radoslav a Katarína Svitanovci. Dnes svoj príbeh rozprávajú verejne. Organizujú aj stretnutia pre bezdetné manželské páry, ktorým tak svitá na lepšie časy. Rozpráva sa s nimi Ondrej Rosík.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 09.08.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Za všetkých, ktorí pracujú a žijú na mori: za námorníkov, rybárov a ich rodiny
  • Úmysel KBS na august: Aby medzinárodný eucharistický kongres, ktorý sa bude konať v Budapešti, povzbudil veriacich k prehĺbeniu úcty ku Kristovej prítomnosti v Najsvätejšej sviatosti.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.