TopTip

Pozývame vás na Fatimský večer do Banskej Bystrice

Pozývame vás na Fatimský večer do Banskej Bystrice Traja pastierikovia v najnovšom filme FATIMA.

15. augusta sa v banskobystrickej Katedrále spojíme v modlitbe, povzbudíme sa svedectvami o Fatime a Božej Matke. Nakoniec si pozrieme nový kinohit FATIMA. 

Máme pre vás vynikajúci tip na to, ako tento rok stráviť slávnosť Nanebovzatia Panny Márie. Ak to nemáte ďaleko do Banskej Bystrice, využite príležitosť stretnúť sa s tímom Rádia LUMEN a povzbudiť sa svedectvami o Fatime. Len prednedávnom sme vás pozývali na predpremiéru filmu Fatima. Najnovšie sme pripravili pre všetkých záujemcov Fatimský večer v banskobystrickej Katedrále. Okrem liturgického slávenia a modlitby posvätného ruženca si môžete vychutnať aj hudobno-slovné pásmo o Panne Márii od Zuzany Eperješiovej, ktorú poznáte z vysielania Rádia LUMEN ako hudobníčku pod umeleckým menom Skyva, prípadne zo zoskupenia Poetica musica. 

Priamo v Katedrále sv. Františka Xaverského bude aj stánok Rádia LUMEN, kde si môžete zapísať úmysly do vysielania alebo potešiť vašich blízkych pekným darčekom s našim logom.

Večer o 21:00, hneď po skončení programu v Katedrále a po presune na amfiteáter v Banskej Bystrici bude premietanie najnovšieho kinohitu FATIMA pod holým nebom. Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť za zvýhodnenú cenu TU. Predaj lístkov bude zabezpečený aj na mieste pri vchode na amfiteáter v Banskej Bystrici. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.