TopTip

PRIAME PRENOSY z ďakovnej púte do Ríma

PRIAME PRENOSY z ďakovnej púte do Ríma

Najdôležitejšie momenty z ďakovnej púte za Svätým Otcom prinesieme v priamych prenosoch. V sobotu predpoludním odvysielame aj svätú omšu z púte železničiarov na Slovensku. 

Sobotný program Rádia LUMEN (30. apríla):

10:00 Celoslovenská železničiarska omša. Priamy prenos svätej omše a požehnania zvonu a sochy sv. Kataríny Alexandrijskej zo stanice Alpinka Košickej detskej historickej železnice v Košiciach. Hlavný celebrant: Mons. Andrej Imrich, emeritný biskup.
11:00 Ďakovná púť Slovákov vo Vatikáne. Mimoriadna relácia venovaná Ďakovnej púti Slovákov za návštevu Svätého Otca na Slovensku vo Vatikáne. Telefonický kontakt s pútnikmi, reportáže, návrat k myšlienkam Svätého Otca z návštevy na Slovensku. 
11:30 Priamy prenos Audiencie pre Slovenských pútnikov v rámci Ďakovnej púte Slovákov za návštevu Svätého Otca na Slovensku vo Vatikáne.
13:00 Zaostrené (repríza)  Katolícka náuka a spravodlivá vojna. Hostia Jozef Vadkerti a Marek Šmíd. 
13:50 Čo nového v LUMEN-e?
14:00 Priamy prenos sv. omše z Baziliky sv. Petra vo Vatikáne v rámci Ďakovnej púte Slovákov za návštevu Svätého Otca na Slovensku.
15:30 Literárna kaviareň  Ján Szelepcsény: SLOVÁ V ČERENI. Kniha rozhovorov s otcom kardinálom Jánom Chryzostomom Korcom. 
16:05 Piesne na želanie  

Reportáže od našich kolegov priamo z miesta uvádzame v dennom vysielaní.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Bonita casa de una planta con tejado a cuatro aguas y zona de estar y dormitorios independientes. La cocina y el salón forman un gran espacio único.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.