TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Príď na P18 a vyhraj stáž v rádiu a bluetooth reproduktor

Príď na P18 a vyhraj stáž v rádiu a bluetooth reproduktor

Rádio LUMEN nebude chýbať na národnom stretnutí mládeže P18 v Prešove. Navyše v stánku Rádia LUMEN v sobotu 28.7. sa budú môcť mladí zapojiť do originálnej súťaže. Hlavnou cenou je stáž v Rádiu LUMEN a bluetooth reproduktor. V rámci stáže v rádiu výhercovia uvidia fungovanie katolíckeho rádia v praxi a zároveň pričuchnú k rozhlasovému vysielaniu. Na výhercov čakajú aj knihy svedectiev o viere Preteky čnosti. 

Ako je možné zapojiť sa do súťaže?

Zastavte sa v sobotu 28.7. v stánku Rádia LUMEN na Národnom stretnutí mládeže P18 v Prešove. V improvizovanom nahrávacom štúdiu priamo na mieste nahrajte svoj odkaz k 25. narodeninám Rádia LUMEN, vyplňte krátky dotazník a cena môže byť vaša!

Čakáme vás na P18 v Prešove v sobotu 28. júla

Výhercov vyhlásime v relácii Študentské šapito v pondelok 30.7.2018 o 20:00

Štatút súťaže P18 nájdete TU

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.02.2019

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na február: Za úprimné a srdečné prijatie všetkých, ktorí sa stali obeťami obchodu s ľuďmi, boli donútení k prostitúcii alebo trpeli násilím.
  • Úmysel KBS na február: Aby chorí na príhovor Panny Márie Lurdskej prežívali svoje utrpenie s Kristom, a tak prinášali v Cirkvi bohaté ovocie.
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.