TopTip

Programové tipy na víkend: Silné svedectvá o rodine

Programové tipy na víkend: Silné svedectvá o rodine Cesta Lucie Szabóovej k rodinnému života bola plná prekážok (Svetlo nádeje 8. novembra)

Okrem priamych prenosov sv. omší 2x denne sme pripravili do vysielania viaceré prorodinné relácie. Ak budete počúvať, určite nájdete povzbudenie a inšpiráciu.

Programové tipy na víkend:

Sobota 7. novembra

08:30 - Priamy prenos sv. omše. Rozhlasová kaplnka sv. Michala archanjela v Banskej Bystrici - celebruje Marián Mlynárik, farár farnosti Dobrá Niva (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

18:00 - Priamy prenos sv. omše. Kostol Božieho milosrdenstva - Košice KVP - celebruje Dušan Škurla, koordinátor aktivít v Košickej arcidiecéze na ochranu života nenarodených

20:15 - Od ucha k duchu: Deviaty ročník mestského spoločensko-akademického festivalu Bratislavské Hanusove dni priniesol na prelome septembra a októbra aj podujatie BHD talks o NAJ Slovákoch našej kresťanskej histórie. V Od ucha k duchu sa k podujatiu BHD talks vrátime a prinesieme vám šesť príbehov našich významných osobností od 17. storočia až po dnešok. 

Nedeľa 8. novembra

08:30 - Priamy prenos sv. omše. Kostol Sv. Rodiny v Košiciach - celebruje Aurel Halajčík, farár

14:00 - Vitaj doma rodina: Za uplynulých 19 rokov vzniklo na Slovensku približne 500000 manželstiev. Takmer 200000 sa rozpadlo. Manželstvá potrebujú múdrosť aj posilu. Rodinkovo, miesto prijatia pre rodiny, pripravuje pre manželov na rok 2021 viaceré aktivity. Manželský apoštolát a špeciálny kalendár pre manželov. 

15:30 - Svetlo nádeje: O dôležitosti lásky, objatia a odpustenia je životný príbeh Lucie Szabó. Vie, ako bolí nedostatok rodičovského citu, kam človeka môžu priviesť alkohol a drogy. Spoznala však tiež milosrdnú lásku nebeského Otca, ktorý vie uzdraviť ľudské vzťahy. Vypočujte si jej svedectvo. 

18:00 - Priamy prenos sv. omše. Rozhlasová kaplnka sv. Michala archanjela v Banskej Bystrici - celebruje Štefan Fábry, farár farnosti Žilina Závodie (live stream na facebooku Rádia LUMEN)

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.