Putujte s Rádiom LUMEN do Klokočova za Pannou Máriou | Rádio Lumen

TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Putujte s Rádiom LUMEN do Klokočova za Pannou Máriou

Putujte s Rádiom LUMEN do Klokočova za Pannou Máriou

Navštívili ste už mariánske pútnické miesto Klokočov na východnom Slovensku? Ide o významnú svätyňu gréckokatolíkov na brehu Zemplínskej Šíravy. V sobotu 11.8. odvysielame priamy prenos z odpustovej slávnosti o 20:00.

"Pozývam všetkých na najväčšie mariánske pútnické miesto košickej eparchie do Klokočova. Pretože pri tomto odpustovom stretnutí chceme započať duchovnú prípravu na 350. výročie slziacej ikony v Klokočove. Spomenúť si na Matku, ktorá vidí problémy človeka, spomenúť si na Matku, ktorá vidí problémy dnešnej rodiny a zároveň prosiť ju, aby pomohla všetkým rodinám vykročiť správnym smerom a uhájiť si tú lásku, ktorá je pojítkom medzi otcom, mamou a dieťaťom," hovorí košický eparcha vladyka Milan Chautur. 

Prijmite našej pozvanie aj vy a počúvajte sobotný priamy prenos z Klokočova!

 

Podobné články

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.08.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Aby závažné ekonomické a politické rozhodnutia slúžili na ochranu rodiny ako pokladu ľudského spoločenstva.
  • Úmysel KBS na august: Nech je prázdninový a dovolenkový oddych spojený aj s obnovou ducha v našom národe.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za obrátenie pre moju manželku, aby bola uzdravená rana v jej srdci, ktorú ja ako manžel neviem zaplniť a aby sme obaja nachádzali jednotu, rástli v láske a odolávali tlakom tohto sveta. Peter
  • Za pokoj a Božie požehnanie od závislosti rodiny dcéry Andrey, Božie požehnanie pre rodiny syna Dušana a dcéry Miriam. Mama
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.