TopTip

Rodina je v kurze aj vo víkendovom programe Rádia LUMEN

Rodina je v kurze aj vo víkendovom programe Rádia LUMEN zdroj foto: pexels.com

Tento víkend si pripomíname deň rodiny. Na Rádiu LUMEN sme pripravili diskusné relácie, ktoré povzbudia, ale aj upozornia na problémy prorodinnej politiky. 

Sobota 15. mája o 20:15 - Od ucha k duchu:

Rodina v dnešnej spoločnosti. Hostia: Marián Valábek SDB, riaditeľ Centra pre rodinu Bratislavskej arcidiecézy; Kamil a Katarína Baginovci, Family Garden; Andrej Burianek, Akadémia rodiny

Nedeľa 16. mája o 14:00 - Vitaj doma rodina:

Ak si chce rodina osvojiť dieťa, absolvuje psychologickú prípravu aj vzdelávanie. Keď sa však do rodiny narodí dieťa, úlohu rodičov prijímame automaticky. Rodičmi sa nerodíme, rodičmi sa stávame. Dnes je mnoho kníh, seminárov a webinárov určených práve pre rodičov. Ivett Pavlis vytvorila projekt Rodič ľavou zadnou. Viac povieme v relácii Vitaj doma rodina.

Pondelok 17. mája o 11:10 - Zaostrené:

Pripomíname si deň rodiny. Je plánovaná politika štátu pre rodiny zmysluplná? Hostia: Tomáš Kováčik, predseda Asociácie za život a rodinu; Monika Gibalová, odborníčka na sociálnu oblasť. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.09.2021

 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
 • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
 • Modlí sa o. Ján Krupa.
 • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.