TopTip

Sedem čŕt pápeža Františka v piatkových ranných témach

Sedem čŕt pápeža Františka v piatkových ranných témach zdroj foto: pixabay.com

Na príchod Svätého Otca sa budeme pripravovať aj sériou piatkových ranných tém. Poďte sa spolu s nami pozrieť na charakteristické vlastnosti pápeža a vyhrajte!

V ranných Lumenádach, ktoré vysielame počas pracovných dní sa budeme vždy v piatok zaoberať jednou typickou charakteristikou nášho Svätého Otca. V rannej téme dostanú poslucháči priestor na vyjadrenie svojich názorov. Prečo je pápež inovatívny a rád využíva nové technológie? Čo hovoríte na jeho skromné vystupovanie? Všimli ste si jeho zahĺbený výraz počas slávenia svätej omše?

Poďte sa spolu s nami pripraviť na príchod Svätého Otca na Slovensko tak, že ho bližšie spoznáme. Navyše k vašim názorom ponúkneme aj pohľady kňaza Mariána Gavendu na sedem čŕt pápeža Františka, ktoré sme pre vás vybrali. Počúvajte nás a zapojte sa každý piatok od 6:00 do 11:00. Jeden z reagujúcich poslucháčov získa každý piatok knižnú odmenu. 

Začíname už v piatok 30. júla a pokračujeme až do príchodu Svätého Otca na Slovensko. Posledná zo série ranných tém dostane priestor v piatok 10. septembra. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Casa en forma de L con tejado plano.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.