TopTip

Slávenie Dňa počatého dieťaťa v Košiciach prinesieme v priamom prenose

Slávenie Dňa počatého dieťaťa v Košiciach prinesieme v priamom prenose

Na zjednotenie pri zasvätení Ukrajiny a Ruska Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie pozval v nedeľu pri sv. omšiach svojim listom košický arcibiskup metropolita Mons. Bernard Bober.

V piatok 25.marca popoludní sa program začne o 17.00 svätou omšou v Katedrále sv. Alžbety a pokračuje pobožnosťou krížovej cesty so zastaveniami v historickom centre Košíc. Svätú omšu prinesieme v priamom prenose Rádia LUMEN od 17:00. Krížová cesta sa začne o 18.30 v Katedrále Narodenia Panny Márie spolu s gréckokatolíckym arcibiskupom Cyrilom Vasiľom a bude pokračovať centrom mesta jednotlivými zastaveniami. Jej ukončenie bude symbolicky pri hotspote na pomoc utečencom v areáli Červená hviezda. 

Z dôvodu vysielania priameho prenosu dochádza k mimoriadnym zmenám v programe. Rozprávkové svetielko o 16:00 v piatok 25. marca mimoriadne neodvysielame. Relácia Pútnický víkend sa začne mimoriadne už o 16:00 a skončí sa krátko pred 17:00. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.